Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co do Frapsa to spróbuj zwiększyć FPS nagrywania. Może jak masz ustawione 30FPS to do tylu ucina w grze. Daj 100FPS i po problemie. :?:

Ma to jeden mały bug. Przy odtwarzaniu będzie wszystko spowolnione 3,33x :D
Link to post
Share on other sites

Co do Frapsa to spróbuj zwiększyć FPS nagrywania. Może jak masz ustawione 30FPS to do tylu ucina w grze. Daj 100FPS i po problemie. :co:

Ma to jeden mały bug. Przy odtwarzaniu będzie wszystko spowolnione 3,33x :P
w takim razie dziękuję za takie coś ;) spróbuję za to pokombinować jeszcze z tą stronką, co ty mi kubbak zapodałeś.

 

A wracając do tematu - kiedy w końcu gra ma swoją premierę??

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Qua ... 23004.html

 

wpadłem na chwilę na tego instagib CTF - trochę dziwny. W zwykłym CTFie masz jakieś szanse obrony a tu jak Cię ktoś przykampi do zonk :rotfl: bez współpracy i eskorty się nie obejdzie. Trzeba klan reaktywować po wakacjach :jupi:

 

 

Tak mi się z sentymentem filmik przypomniał.. :) żeby tak człowiek osiągnął kiedyś ich poziom...

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam problem :sciana::sciana: nagle QL odmówił działania :cenzura::cenzura:

 

Sytuacja jest taka: wchodzę przez stronkę, każe mi instalować plugin.

http://img10.imageshack.us/img10/685/quakex.jpg

Zainstaluję - mam do wyboru naprawić lub usunąć go. Usunąłem przez sam plugin - nic. Przez panel sterowania - nic. Wyłączyłem wtyczke w FF - nic. Zmieniłem dnsy - nic. Ni czorta nie chce pójść tylko cały czas się plugina domaga. Oczywiście w miedzy czasie uruchamialem ponownie rpzegladarke i kompa, resetowalem łacze - nic. Już z 10 razy zainstalowałem te :cenzura: i nic. Caly czas od nowa to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?? (poza formatem :wariat: )

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam. Jak tam w Quaku ? Są jakieś zmiany ? Być może wrócę wiosną, lub koło maja, na razie rzuciłem Quak'a,. Ciekaw jestem czy jak wrócę po powiedzmy 8 miesiącach to czy będę tak dobry jak przedtem, to znaczy zdarzały mi się pierwsze miejsca i najczęściej były to 3-6 w deatchmatchach .

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...