Skocz do zawartości

Recommended Posts

9/10

 

Gra naprawde fajna, najlepsza grafika i grywalność przez WWW, ale przez błędy nie ma 10/10 (wiem wiem - beta).

 

Może zrobimy jakąś ustawkę benchmarkową?

a jakich sie dopatrzyles bledow ? bo ja zadnych jest bardzo stabilna jak na bete a z ta ustawka to dobry pomysl bardziej podskoczy adrenalina jak walka bedzie sie toczyc o reputacje hehe :) :mrgreen:
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

z początku projekt w ogóle mnie nie interesował, bo jakoś wydaje mi się że klon Q3 przez przeglądarke będzie uboższą i gorszą wersją, ale po przeczytaniu zapowiedzi na polskiej stronie zapowiada się ciekawie :D

 

pytanie: ile gra zajmuje? coś cholernie długo się ściąga i nie wiem ile to potrwa ;P niestety brak cierpliwości, im szybsze łącze, tym szybciej oczekuje się ściągnięcia danych ;]

i gdzie się zapisuje gra? w temporary files? bo czyszcze ten folder co jakiś czas

Link to post
Share on other sites

kilka mb... na torrentach gra ma ponad 200Mb... już za długo czekam, może problem z przeglądarką :D

 

COOOOOOO????!!!

 

WTF??

 

wchodzisz na stronę quake live.com i stamtąd sciagasz plugina ktory tyci tyci zajmuje i grasz. Nie sciagaj tego czegos z torrentow bo fake

Link to post
Share on other sites

wchodzisz na stronę quake live.com i stamtąd sciagasz plugina

wiem <_< nie mam internetu i komputera pierwszy raz w życiu :D a na torrencie spr. żeby dowiedzieć się dlaczego tak długo - albo dużo waży albo zapchany serwer

i ściągam przez oficjalną stronę, tyle że czekam kilkanaście minut i nic, piszę ciągle "loading", nawet pluginy pobrane manualnie nie pomagają - kilka osób na forum QL ma ten problem i nikt nie zna rozwiązania ;PP

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości sprawdziłem - imponująca grafika - prawdziwy Q3! Ta misja treningowa... 14:0 bez problemu... Później zamiast ostatniego fraga, zginąłem 15 razy pod rząd - czy to normalne? Nagle przeciwnik stał się niesamowicie dobry!

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości sprawdziłem - imponująca grafika - prawdziwy Q3! Ta misja treningowa... 14:0 bez problemu... Później zamiast ostatniego fraga, zginąłem 15 razy pod rząd - czy to normalne? Nagle przeciwnik stał się niesamowicie dobry!

ja najpierw miałem 8:0 a pozniej 8:15 :D to normalne więc chyba. Ale akurat ze grafa stara to nie przeszkadza :D przyjemnie dla oka i tak :D

 

@pilz-e moze sprobuj przeisntalowac przegladarke albo na innej sprobowac. Nie wiem, u mnie na FF 3.08 poza normalnymi bledami (bo to beta) wszystko ok jest). Moze na IE7 lub 8 sprobuj, ale szczerze mowiac nie wiem jak ci pomoc.

Link to post
Share on other sites

@pilz-e

Zapewne IE8? Jak tak, to nie dziwota, że nie działa... Tragedia jest z tą przeglądarką... Mi śmiga na FireFox - genialnie to zrobili... Gry typu Mario we Flashu strasznie mi zwalniają w przeglądarce, a ten QuakeLive działa bez zarzutów! (Poza lagiem raz na dwie minuty, trwającym dosłownie sekundę).

Link to post
Share on other sites

ależ nie :mrgreen: , nadal IE6, z jakiegoś powodu IE7 przez SP się nie zainstalował (ps. serwis gratis wgrał xp sp2, nie wiem czy oryginał, więc bez moralizowania tutaj omg pirat) - może z powodu drugiej wersji SP

a ogólnie to korzystam z Maxthona 2, który używa silnika IE

Link to post
Share on other sites

MyIE to była nazawa Maxthona... teraz to po prostu... 'Maxthon' :D

 

niestety na FF3 również nie działa, ciągle pisze

QUAKE LIVE is loading now…

Click here if the page does not load for you.
widocznie problem tkwi gdzieś w systemie albo nie wiem... admin sieci przeważnie nic nie blokuje ;PP

 

//edit

ok, po kłopocie, powodem był Admuncher, którego trzeba było całkowicie wyłączyć, bo sama opcja aby nie blokował strony nie pomagała :D - gram na FF, bo Max nie jest jeszcze obsługiwany

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

odpal odpal, ja ostatnio po powrocie po jakims miesiacu przerwy przypominam sobie, jak się fraguje :?: obecnie i tak co chwila są nowe pluginy więc na pewno nie masz aktualnego więc od razu wchodz na stronkę i sciagaj :D

 

A propos aktualizacji - dodali masę achievmentów w Mad Skills ale one są tak banalne że naprawdę.. chyba 4 zdobyłem w pierwszym meczu po updacie..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...