Skocz do zawartości

Jaka Karta do 1440x900


Recommended Posts

Lookaj na PW i kup któraś z tych 2 kart, na CF będa one smigać, 5770 x2 wymiata, i nawet nie zzre za dużo pradu więc tutaj 500 zasilacz w zupełnosci wystarczy ;]

Link to post
Share on other sites

Wiem , wyda to sie smieszne, ale na GTX 470 mam max 1440x900. Gdyż mam gó*****y monitor , kupilem w 2008 roku. Chyba czas na zmiane:P LCD Asusa jakiś.

 

 

Jednak mi to tam wystarcza, jak podrasuje detale, dam wysoki AA, to wiesz, wygląda ładnie a i tak czasem zdaży sie jakieś zwolnienie , mimo takiej niskiej rozdzielczosci.

Zależy jakie gry.

Link to post
Share on other sites

Mi sie czasem podoba wracać do gier z dawnych lat jak gram w te obecne. Tzn włączyłem BATMANA ASYLUM tego nowego i od razu mi sie skojarzył ten wspaniały BATMAN w 2d na Commodore. I trzeba ściągnąc:) Znaczy w dosbox odpalić.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nREB4skgewY

 

 

YEAH jakie podobieństwo ! NO w sumie tylko te korytarze:D

 

 

Jest PHYSX nawet jak kamieniem rzucasz :D

Link to post
Share on other sites

Nie powinno być :)

 

Aha czy na tej karcie od PC pójdzie mi BF BadCompany 2 na full detale? full AA i max filtrowanie anizotropowe?

Dodam, że mam do tego i7 930, 6gb ramu ddr3 1333, ??

Mojemu koledze na full chodzi na 9800gtx i core 2 duo mi tez na full pojdzie na dx 11 ?

bo podobno nie da sie DX-a zmieniac tylko sam wybiera sprzetowo :x

Link to post
Share on other sites

Nie możesz jakoś wytłumaczyć swojemu starszemu że nie ma żadnej różnicy między i5, a i7? i7 jest bardziej prądożerne, jest gorętsze, droższa jest platforma pod ten procesor (na i5 będziesz mógł w tej cenie mieć sporo wydajniejszego HD5870), platforma 1156 jest nowsza.

 

Dlaczego według jego 1366 jest wydajniejsze?

Link to post
Share on other sites

No niestety jak się n ie zgodzi to sobie w B C 2 na ful detalach i dx 11 nie pograsz szkoda ze taki jest uparty bo jeśli komputer będzie służył głownie do gier to można by nawet phenoma 955 BE włożyć i podkręcić do 3800 mhz do tego radka 5870 i w grach nie musiał byś się martwic o ustawienia czegokolwiek wszystko na max detalach i w ful hd by śmigało i do tego podstawka am3 która można w przyszłości rozbudować :x

Link to post
Share on other sites

Dlaczego według jego 1366 jest wydajniejsze?

Większa przepustowość szyny, HT, PCI-E 2x16.

Większa przepustowość

Czy ona ma jakieś odbicie w wydajności w grach?

 

HT

Przez to wzrośnie ilość fps w grach?

 

PCI-E 2x16

Przydatne tylko przy SLI, lub CF. Różnica w wydajności między x16 x16, a x8 x8 to ok. 3%, więc nie zauważysz tej różnicy.

 

Decyzja oparta o przekonanie że coś jest lepsze "bo tak" jest najgłupszą decyzją. Niech potwierdzi swoją decyzje jakimiś faktami.

Link to post
Share on other sites

Jak ma pieniądze to po co w AMD się ładować. Procesor na te 2-3 lata i tak wystarczy a AMD w końcu zostanie zmuszone do zmiany socketu bo przez to mają ograniczone pole manewru przy produkcji następnych procesorów. Poza tym różnica w cenie zwróci się w rachunku za prąd (Test)

Nie wspominając że znacznie niżej taktowany core i5 dzielnie walczy z AMD a zegar w zegar wątpię żeby phenom miał jakiekolwiek szanse.

Link to post
Share on other sites

Windows 7 Home Premium PL 1pk DVD 64-bit OEM

394,00zł

Płyta główna Asrock X58 Extreme3 Intel X58 LGA1366

682,98zł

Obudowa ATX Midi Tower CoolerMaster RC-600-KKN1-GP

211,00zł

Zasilacz do obudowy Cooler Master Extreme 500W BOX

169,79zł

Pamięć DDR3 Geil 6GB PC1333 Tri 3x2GB Value CL9

564,99zł

Procesor Intel Core i7 930 2.8GHz LGA1366 BOX

1134,90zł

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB

158,99zł

Nagrywarka DVD Samsung SH-S223L SATA LS czar. bulk

66,64zł

HIS Radeon HD5830 1GB DDR5/128b D/H/DP PCI-E iC5

878,99zł

 

Podsuma: 4262,28zł

 

Coś takiego może będzie :x

Link to post
Share on other sites

severn... Wy mu powiedzcie. ;P

Ma argumenty, że i7 ma HT jest droższy-lepszy, wydajniejszy, bardziej długoletni i przyszłościowy.

Ale jak to jest ,że mój kumpel na 9800gtx dx10 gra na 1440x900 na full wszystko :x

Zastanawiam sie nad kartą z dx 10. Tak poważnie to nad 4890.

Lub gtx-em 270.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...