Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ta gra doprowadza mnie do szału.

Były chwile gdy DX komunikat powiązany z display nie pozwalał nawet na 15 minut rozgrywki. Czego ja nie robiłem... skończyło się instalacją systemu od nowa, grę tez od nowa ściągnąłem, nic to nie dawało.

Oczywiście taktowanie procesora obniżone napięcie do walne duże większe, ale jak pojawiają się nowe łatki to problem powraca, sporadycznie.

Zaczynam się zastanawiać czy nie wstawić zasilacza 1200 Watt może on coś da, może faktyczne sli, czasami ma jakieś skoki.

Link to post
Share on other sites

Z tym OC to faktycznie coś jest nie tak, ta gra jest strasznie... czuła. Parę razy tak miałem, że przy dovoltowaniu procka BF przestał wywalać.

 

 

Ale ja jakoś osobiście mam fart, od czasu kupna BF4 jeden crash i to przez MSI Afterburner, a tak to wszystko w jak najlepszym porządku :)

Link to post
Share on other sites

Ta gra doprowadza mnie do szału.

Były chwile gdy DX komunikat powiązany z display nie pozwalał nawet na 15 minut rozgrywki. Czego ja nie robiłem... skończyło się instalacją systemu od nowa, grę tez od nowa ściągnąłem, nic to nie dawało.

Oczywiście taktowanie procesora obniżone napięcie do walne duże większe, ale jak pojawiają się nowe łatki to problem powraca, sporadycznie.

Zaczynam się zastanawiać czy nie wstawić zasilacza 1200 Watt może on coś da, może faktyczne sli, czasami ma jakieś skoki.

 

Nie wiem jakie masz SLI ale u mnie na 2-way SLI z GTX680 spokojnie wystarcza 750W (tylko dobrych). Kwestia co masz pod "pokładem". U mnie (szczerze) nie było ani razu problemu z błędem DX a wywalenia do pulpitu zaliczyłem raptem parę razy. Tutaj bez żadnego przechwalania. Zastanawiam się czy to zasługa dobrze dobranych (drogich) bebechów czy czegoś innego, bo po prostu ku... nie mogę uwierzyć, że gra zachowuje się tak chimerycznie na różnyc platformach, które jednak mają wspólne jedno - specyfikacje działania.

 

Dawaj specyfikację bo chętnie sobie porównam z swoją.

 

 

Z tym OC to faktycznie coś jest nie tak, ta gra jest strasznie... czuła. Parę razy tak miałem, że przy dovoltowaniu procka BF przestał wywalać.

 

 

Ale ja jakoś osobiście mam fart, od czasu kupna BF4 jeden crash i to przez MSI Afterburner, a tak to wszystko w jak najlepszym porządku :)

 

No widzisz. Ja też lecę na OC i jakoś nic mi nie padło choć na forach piszą (i to pficjaknie) że BF4 z Afterburn, EVGA precision - gryzą się.

 

 

Panowie może wy macie pojęcie o co chodzi . Odpalam grę na x86 wszystko pięknie ładnie działa i mogę wejść w opcję , odpalam gre w x64 próbuje wejść w opcję i Bugfield 4 przestał działać :/

 

Cóż można rzecz - witaj w świecie bugfilda. Ciężko powiedzieć co jest przyczyną (zakładam że masz x64 jako system). Może jakiś śmieć w systemie a może konfig lub w pizdu innych rzeczy.

 

 

A może ta gra to po prostu bubel. U mnie nawet single player wywalał na pulpit a inne gry działają bez zarzutu.

 

A wywala Ci jakiś błąd? 

Link to post
Share on other sites

U mnie wywalanie do pulpitu zdarzyło się dwa razy kiedy przechodziłem kampanię na piracie w ramach testowania i ocenienia gry. Odkąd mam oryginał, ani kampania ani multi mnie nie wyrzuca - proc na OC leci - bez problemów, karta graficzna nawet na lekkim OC i z MSI AB również bez problemów. 

 

Odnośnie gier wrażliwych na OC - żadna inna mnie tak nie potrafiła rozjuszyć jak Crysis 2 - w mojej opinii najbardziej wrażliwy nawet na OC wielkości 1MHz :/ Zgadzam się z jacekgothic - żaden program nie przetestuje OC kompa jak gra - u mnie takim benchmarkiem jest wspomniany Crysis 2 - do dziś wszelkie OC i testy zaczynam tą grą. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

 

Cóż można rzecz - witaj w świecie bugfilda. Ciężko powiedzieć co jest przyczyną (zakładam że masz x64 jako system). Może jakiś śmieć w systemie a może konfig lub w pizdu innych rzeczy.

 

 

Windows 8.1 x64 , świeżo po formacie :L gra też świeżo ściągnięta, origin żadnych uszkodzonych plików nie widzi .... 

Link to post
Share on other sites

Poprawy na Windowsie 8.1? 

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/windows_81_vs_windows_7_test_kart_graficznych_i_procesorow?page=0,5

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/windows_81_vs_windows_7_test_kart_graficznych_i_procesorow?page=0,6

 

O jakiej poprawie mówisz? Jeśli korzystasz z Windowsa 7 to nie widzę powodu dla którego miałbyś cokolwiek zmieniać w kontekście Battlefield 4 i innych również (i nie zachęcam).  

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Poprawy na Windowsie 8.1? 

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/windows_81_vs_windows_7_test_kart_graficznych_i_procesorow?page=0,5

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/windows_81_vs_windows_7_test_kart_graficznych_i_procesorow?page=0,6

 

O jakiej poprawie mówisz? Jeśli korzystasz z Windowsa 7 to nie widzę powodu dla którego miałbyś cokolwiek zmieniać w kontekście Battlefield 4 i innych również (i nie zachęcam).  

No tak przeglądałem te testy jednak one są chyba z trybu dla pojedynczego gracza, chodzi mi raczej o roznicie w wydajnosci multiplayer coś czytalem że pod tym względem na win8.1 jest lepiej i sa mniejsze spadki

Link to post
Share on other sites

Wczoraj pojawił mi się problem z mapą Operacja blokada. Otóż po kilku minutach gra się zawiesza a w słuchawkach pojawia się dźwięk oddanej cyklicznej serii z karabinu. Spotkaliście się z czymś takim? Na innych mapach nic takiego nie ma miejsca. Sprawdziłem już instalacje ale wszystko jest niby ok.

Link to post
Share on other sites

U mnie nic takiego nie ma działa normalnie , za to teraz mam dropy do 50 fpsow ... Zmieniłem już stery bo na 14.1 całkowita tragedia teraz na 13.12 lepiej ale to jeszcze nie to . Nawet nie gram na ultra tylko na high a i tak dropi ...  To już na gtxie nie było takich przypadków chyba, że to ostatni patch tak ładnie dał sobie we znaki. 

Link to post
Share on other sites

@kubbak => ja wczoraj niestety ku wielkiemu zdziwieniu miałem problemy z zanikiem dźwięku broni właśnie na BLOKADZIE - nie mam pojęcia po kiego wychodzą te patche jak problemy nadal wyskakują. Przedwczoraj po aktualizacji wszędzie dźwięk był, wczoraj problemy - dziś wieczorem zobaczę jak będzie. Gram na zmianę BF4 z BF3 na zasadzie co awans to zmiany gry ale jak dziś znów dźwięk będzie się sypał to wracam do BF3. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Panowie, zwracam honor... wczoraj obniżyłem OC procesora na 4.5 GHz i nie miałem żadnego crash'a.
Dzięki wszystkim za pomoc ;)
Pozdrawiam!

EDIT: Ale dziwna sprawa, temperatura procesora wzrosła mi po tym zabiegu o 3 stopnie...

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie używacie post aa? u mnie wygląda to tak jakby ktoś rozlał szklanke mleka na monitor i jakby jakość tekstur była taka gorsza "rozmyta" wyłączyłem dziadostwo i nie dość że gra wygląda teraz o niebo lepiej - soczyste barwy, ostre "wyraziste" tekstury to jeszcze średnio o 5 fps podskoczył :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...