Skocz do zawartości

R7 260x - benchmark potrzebny


Recommended Posts

Witam.

Mam dużą prośbę do posiadaczy karty R7 260x:

Potrzebuję by ktoś zrobił choć jeden benchmark i podał mi punkty (np. screen z wynikiem) wraz z specyfikacją komputera i wersją systemu.

Coś mi się dzieje z komputerem i próbuję znaleźć winowajce.

Najlepiej, gdyby był to benchmark 3DMark (test FireStrike) lub 3DMark11 (wersja demo ma chyba tylko jedno ustawienie z tego co wiem i nie da się nic zmienić).

 

Z góry ogromnie dziękuję.

 

 

Link to post
Share on other sites

Wiem. Potrzebuję jednak informacji pewnych, od Forumowiczów. Jeśli ktoś znajdzie chwilę by wykonać test i podać wyniki ze specyfikacją PC - będę ogromnie wdzięczny.

 

na radeonie 7790 wiec to samo co r7 260x tylko wolniej taktowane http://www.3dmark.com/3dm/3058215

 

jesli link nie dziala to Firestrike - 3654

Cloudgate -  12626

Icestorm - 1248333

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Goro1990, kręciłeś kartę? Masz średnio 2-4 fpsy lepiej ode mnie i 600 punktów więcej. :)


PS. Potrzebuję jeszcze jednego, maks dwóch wyników, najlepiej zrobionych w 3DMarku (nie 3DMark11) z podanym linkiem. Jest mi wtedy łatwiej porównać, choć mam już prawie 100 procent pewności, że moje problemy to wina pojedynczych gier, nie komputera.

Link to post
Share on other sites

@Goro1990, kręciłeś kartę? Masz średnio 2-4 fpsy lepiej ode mnie i 600 punktów więcej. :)

PS. Potrzebuję jeszcze jednego, maks dwóch wyników, najlepiej zrobionych w 3DMarku (nie 3DMark11) z podanym linkiem. Jest mi wtedy łatwiej porównać, choć mam już prawie 100 procent pewności, że moje problemy to wina pojedynczych gier, nie komputera.

Tak, karta troszeczkę podkręcona :D 

 

 

mam już prawie 100 procent pewności, że moje problemy to wina pojedynczych gier, nie komputera.

 

O jakie problemy chodzi i w jakich grach ? :D 

Link to post
Share on other sites

Counter Strike Source. Stuttering i OGROMNE dropy FPS, z 300 na 70-120. Na W7 trzymało stabilne 280-290 fps, co prawda zmienilem monitor z 1680x1050 na FHD i ogólnie mniejsza ilość FPS jest oczywista, ale to nie działa tak jak powinno.

 

Aktualnie mam W8.1 box 64bit.

 

CS GO tez troche skacze, ale w granicach 20-30 fps (srednio 110-130 fps), jedynie w budynkach podskakuje do 230-250 fps.

Link to post
Share on other sites

http://www.3dmark.com/search#/?mode=advanced&url=/proxycon/ajax/search/cpugpu/fs/P/1713/894/500000?minScore=0&cpuName=Intel%20Pentium%20G3420&gpuName=AMD%20Radeon%20R7%20260X

 

Porównaj sobie z twoim, wiele wyników jest niemal takich samych jak u Ciebie.

Widzę, że twój wynik jest na 10 miejscu z 24. Mieścisz się w normach z twoim procesorem i wszystko jest w porządku.

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...