Skocz do zawartości

Słuchawki komputerowe do około 300 zł


Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuję słuchawek komputerowych, coś w stylu SteelSeries Siberia v2, które podłączane byłyby do mojego laptopa. Problem jest w tym, że prawdopodobnie konieczne byłoby wejście USB, ze względu na to, że potrzebuję mikrofonu, a chyba nie ma innego wyjścia, gdyż mam tylko jedno złącze mini-jack w laptopie (działa i do mikrofonu i do słuchawek jednocześnie, np. podłączam przez nie słuchawki od telefonu i mikrofon normalnie działa z tych słuchawek, nie mam pojęcia jak to działa, ale pewnie zrozumiecie to bardziej niż ja).

 

Czego oczekuję? Fajnie, żeby były w miarę wygodne, zapewniały dobrą jakość dźwięku nie tylko w grach komputerowych ale także w muzyce, do tego koniecznie dobry mikrofon (sporo komunikuję się na skype itp., do tego od czasu do czasu nagrywam, więc się przyda zdecydowanie), miło gdyby można było go schować gdy jest nie używany (lub jakoś odgiąć, cokolwiek, żeby nie przeszkadzał, ale nie koniecznie jest to potrzebne), no i tak jak mówiłem, raczej preferowałbym USB (chyba, że jesteście w 100% pewni, że będzie działał po podłączeniu wraz z mikrofonem i wszystkim, wtedy okej; w razie czego w podpisie macie model laptopa, gdyby ktoś był ciekawy jakie to ma wejścia).

 

No i to jest chyba wszystko czego potrzebuję. Cena - około 300 złotych. :) Jakieś propozycje?

Edytowane przez c0lin.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...