Skocz do zawartości

[MULTI] Risen 3: Władcy tytanów


Recommended Posts

Cały dzień męczyłem to coś. Fabuła mnie nie urzekła. Dziennik to jakaś jedna wielka masakra :/ Walka nadal taka sobie. Sporo uników trzeba robić, wszak troch za dużo.

Ludzie jest sprawa. Z racji sezonu ogórkowego pogrywam w Risena dalej. Walka teraz jest łatwiejsza z ulepszonymi umiejętnościami. Gdzie można magiem zostać?Mam jedbak dwa problemy. Jestem na wyspie gdzie spotykamy łowców demonów. Mam dwie misje. Odczarować szkielet i zapalić ognie. Z tym pierwszym nigdzie nie mogę znaleźć formuły (wszystkich w cytadeli popytałem), a z tym drugim nie wiem jak się dostać na drugą stronę rzeki lawy (papuga voodoo nie pomaga). Jakieś sugestie? Nie należe do żadnej frakcji.

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam tą recepturę miał Connor - mężczyzna który sprzedaje stroje, itd. Musisz najpierw popytać i wydaje mi się, że Drake albo Eldric powie, że widział ostatnio Connora z jakąś kartką. Gdy pójdziesz jego spytać, on wyślie Cię do Henrika, a on powie, że nic nie wie. Potem Connor już Ci odda recepturę. 

 

Co do lawy, musisz zostać łowcą demonów by się za nią przedostać. Inaczej nie da rady.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites
Gdzie można magiem zostać?

musisz wybrać frakcję - każda z nich ma opcję zbudowania maga, z czego strażnicy mają najbardziej "klasycznego"

 

Odczarować szkielet i zapalić ognie. Z tym pierwszym nigdzie nie mogę znaleźć formuły (wszystkich w cytadeli popytałem), a z tym drugim nie wiem jak się dostać na drugą stronę rzeki lawy (papuga voodoo nie pomaga). Jakieś sugestie? Nie należe do żadnej frakcji.

z tego co pamiętam trzeba kupić od kogoś formułę i dać szkieletowi, na drugą stronę lawy dostajesz się w 3 rozdziale, po zaniesieniu Eldricowi grimmuaru i rozpoczęciu przygotowań do rytuału

 

ogólnie każdemu kto gra polecam szybko dołączyć do frakcji - podstawowe zadania innych sojuszy będą dostępne, a te specjalne i tak są osiągalne tylko jeśli jesteśmy członkami danego ugrupowania

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Już wiem gdzie leży problem. Mam buga bo szkielet nie chce ruszyć dupska do cytadeli tylko ciągle gada, że to nie wypali. Ehh i zaczynanie od nowa gry :/

 

edit: Udało się, musiałem pójść za szkieletem pod cytadele i w tedy zgodził się za mną ruszyć i dalej poszło jak trzeba. Gościu odczarowany :D

 

Z innej beczki. Jeżeli dołączę do strażników to za lawę w Calandorze nie przejdę ? Jaką frakcje najbardziej polecacie ?

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że jak dołączysz do strażników to za lawę nie przejdziesz, bo Eldric Ci nie odpali teleportu po drugiej stronie, z racji, że nie jesteś łowcą demonów.

 

Ja sam przystąpiłem do łowców demonów, ale tylko dlatego, że na internecie wyczytałem, że za lawą jest jedna z lepszych broni kłujących, a konkretnie jej część. Ogólnie ta frakcja jest bardzo przyjemna, przynajmniej dla mnie, bo ja nigdy nie lubiłem bawić się magią w rpg, a u łowców masz głównie buffy, do szybkości wyprowadzania ciosów lub ogólnych zadawanych obrażeń. Możesz też np. przywołać piekielnego ogara, lub wojownika cieni, ale po co.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites
Z innej beczki. Jeżeli dołączę do strażników to za lawę w Calandorze nie przejdę ? Jaką frakcje najbardziej polecacie ?

przejdziesz spokojnie - będzie to zadanie specjalne dla Eldrica, po jego wykonaniu Eldric pomoże Ci w rytuale odzyskania ducha

 

dodam jeszcze, że przystąpienie do frakcji blokuje tylko i wyłącznie dostęp do zadań dotyczących awansu w hierarchii danego ugrupowania - nie zależnie od wyboru mamy dostęp do całej mapy i wszystkich legendarnych przedmiotów

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

musisz dołączyć do ugrupowania, potem Eldric powie Ci, że trzeba znaleźć stary grimmuar, jak go znajdziesz i oddasz zacznie się rozdział 3, na początku którego będzie rozmowa z Eldriciem, on powie, że najpierw trzeba ostatecznie rozprawić się z cieniami, a potem może pomóc bohaterowi w rytuale, otworzy wtedy portal poza lawę :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...