Skocz do zawartości

BIG TT pǝʇɹʇǝʌuı


Recommended Posts

Analizowałem to zdjęcie i przeszkód nie widzę. (wentylator na zewnątrz można dać)

Pytam o prawą stronę, ponieważ jak zastosujesz wyższy rezerwuar w obecnym miejscu, to przysłoni on RAM'y. Oczywiście Ty decydujesz i podejmujesz decyzje.

 

A gdyby na prawą stronę wsadzić 30'kę i w obecne miejsce 20'kę?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

trochę odkopię temat, bo już dawno nie zaglądałem a trzeba coś porobić bo na l4 można kota dostać.

 

dziś zakupione i złożone pod nadzorem ;)

 

20150131_145956.jpg

 

a tu już na właściwym miejscu

 

DSC_1256.JPG

 

DSC_1257.JPG

 

i wreszcie można swobodnie zaglądać do wnętrza w trakcie użytkowania komputera

 

DSC_1248.JPG

 

DSC_1251.JPG

 

DSC_1254.JPG

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dzięki Skeep ( możesz taką mieć klami18 z pclaba  ma taką na sprzedaż :) ) ,skrzynka jest idealna, to co ma być widać jest na widoku reszta jest ukryta i działa sobie w najlepsze w zaciszu .

Jak już kiedyś pisałem  dopracować należy układ LC ale na wszystko przyjdzie czas 

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W temacie czyszczenia powiem że przedni filtr wykonany z grubych rajtek  %-)  sprawdza się idealnie ( odkurzam go 2 razy w tyg. od zew strony)  do tego oryginalne filtry które kupiłem razem z obudową i wentylatory które kręcą się tylko wtedy kiedy muszą . W środku jest minimalna ilość kurzu od złożenia wycierana z 2 razy.
Jakiś czas temu dumałem nad wymianą podzespołów ale 2500 wskoczył na 4.8 GHz ( to pewnie nie jest jego ostatnie słowo) i wymiana (cpu+mobo)po dłuższym przemyśleniu odeszła na plan dalszy . Do tematu wymiany wrócę jak inetel pokarz/że nowe procki .

Kolejna sprawa gpu tu cały czas dumam nad czymś lepszy 780/970, ale musiałbym mieć kogoś kto weźmie 770 z blokiem .

No i temat ostatni wygląd  nie mogę się zdecydować, początkowo poważnie rozważałem rurki ale sporo ostatnio układów tego typu i nie wiem czy nie zostać przy żmijach  :rudolph:   

Reasumując na chwilę obecną nadal dumam :wariat:

 

E:

ktoś chętny na GTX 770 z blokiem ? jak coś  to pw ;)

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites

 

 

inetel pokarze nowe procki

Za co ma je pokarać %-)?

 

 

No i temat ostatni wygląd nie mogę się zdecydować, początkowo poważnie rozważałem rurki ale sporo ostatnio układów tego typu i nie wiem czy nie zostać przy żmijach

Rurki są moim zdaniem ładniejsze, wnętrze o wiele bardziej przejrzyście wygląda ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

no trzeba coś porobić bo trafił się taki jeden użyszkodnik na forum co spokoju nie dawał i marudził że cisza w temacie %-)

 

 e\\ 2015-03-17

 

No to czas najwyższy ujawnić kierunek rozwoju projektu .

Najważniejszym elementem, można powiedzieć klejnotem będzie ON. Powstał z mojego projektu i wspaniałych umiejętności Skeepera .

 

SKEEPER JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA TO CO POWSTAŁO :)

 

Droga do gotowego elementu była długa i żmudna ,wymieniliśmy mnóstwo poglądów i pomysłów, przez prawie miesiąc projekt nabierał ostatecznego kształtu.

 

A pokrótce  wyglądało to tak :

 

mojego odręcznego rysunku nie pokażę bo wstyd na całej linii :D ale na podstawie mojego powstał ten (dzieło mojej Żony :) )

 

rez.png

 

Później było kilka wersji w sketchup'ie np taka  :

 

1.png

 

Rez%2Bpo%2Bzmianach.png

 

Projekt ewoluował właściwie każdego dnia. Gdyby nie wiedza i umiejętności Skeepera pewnych aspektów technicznych nie dałoby się przeskoczyć ale się udało i oto dziś zawitał do mnie :D

W skromnym opakowaniu, zapewne dla zmylenia przeciwnika. Ale liczy się to co skrywa wnętrze :P

 

DSC_1472.JPG

 

DSC_1475.JPG

 

DSC_1482.JPG

 

DSC_1480.JPG

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No i zagadka wyjaśniona dla kogo Skeeper wykonał to cudo.

 

To teraz mam problem :P Bo tak mi się spodobał ten rezik że nawet już zacząłem męczyć Skeep-a. Mam nadzieję że nie obrazisz się za skorzystanie z Twojego projektu ?  8-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dodasz do blueberry 1 krople czerwonego i bedzie git... swoja droga dlaczego mayhems nie posiada w ofercie czarnego koloru farbki.. latwiej byloby przyciemniac bez mieszania 3 kolorow.. chyba ze ma ktos inny?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...