Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wygląda na to, że to jakiś stary model i jest już niedostępny...

W opisie jest napisane, że ten pad przeznaczony jest do konsoli ps2/3, czyli nir masz pewności, że będzie działać na pc, po instalacji jakiś sterowników i zabawy z emulatorami jest szansa, ale to gra nie warta świeczki. Kupując pada od xboxa masz pewność, że będzie on kompatybilny z każdą grą, w której jest możliwość jego użycia. Na plus jest również jakość hego wykonania i dla niektórych to, że jest bezprzewodowy.

Edytowane przez genisuken
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy ten pad do Xboxa 360 jest naprawdę taki dobry jak piszą?

Spisze się w grach  typu Dark Souls 2, Fifa 14, Tekken, seria AC?

Znalazłem jeszcze takiego pada:

http://www.profitpc.pl/p/112/13275/gamepad-speedlink-xeox-pro-analog-usb-black-pady-i-joysticki-akcesoria-dla-graczy-akcesoria-komputerowe.html


Zdecydowałem się na pada od Xboxa 360.

http://www.agito.pl/microsoft-xbox-360-pc-kontroler-bezprzewodowy-czarny-4827-526254.html

Czy to dobra cena za pada + adapter?

Czy jest widoczne opóźnienie między kablowym a bezprzewodowym padem?

Edytowane przez daniel1995
Link to post
Share on other sites

To standardowa cena nowego zestawu pad+adapter. Opóźnienie nie jest widoczne, można brać śmiało. Jedynym minusem bezprzewodowej wersji jest pojemnik na baterie, który trochę przeszkadza osobom z dłuższymi palcami (musisz sam to sprawdzić w jakimś saturnie albo gdzieś gdzie jest wystawiony)

 

Zawsze zostaje ci alternatywa w postaci zaczekania na nowego pada od Xboxa One, czyli lepszą wersję kontrolera od 360-tki, który oprócz tego, że jest bezprzewodowy to nie ma tego zbiorniczka i jest przez to wygodniejszy. Z tym że tak jak mówię, XONE nie miał jeszcze premiery w polsce, pad nie ma też sterowników do PC, ale myślę że możemy się tego spodziewać na jesieni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lub tak jak wcześniej podałeś pada od xboxa360. NIe spotkałem osoby, która by na niego narzekała, poza tym sam używam go codziennie od 3 lat (jestem maniakiem - co poradzić) i mając porównanie z większością innych dostępnych kontrolerów mogę śmiało powiedzieć że nie ma lepszego :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w komputroniku(Kupiłbym od razu gdyby nie kręcenie z ceną) testowałem pada, bardzo wygodnie się go trzyma.

Czyli cena 140zł to standard? Da się wyłapać gdzieś tańszy zestaw?

 

Edit@

Zamówiłem bezprzewodowego pada od Xboxa 360 z adapterem PC za 135zł z Morele.net.

Mam nadzieje że to dobry wybór i nie będzie żadnych opóźnień spowodowanych brakiem kabla.

Dzięki za udzieloną pomoc :D

Edytowane przez daniel1995
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam pada do xboxa 360 i jestem z niego bardzo zadowolony. Opóźnień nie ma żadnych pad dobrze leży w dłoniach i ze tak to określę wszystko jest w zasięgu ręki :) Mi osobiście to pudełko na baterię nie przeszkadza. Dobry wybór. A co do ceny to +\- 10 zł. Taniej tylko używane znajdziesz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...