Skocz do zawartości

Budżetówka rodem z Czeczeni, czyli BądźMiły na zakupach !


Recommended Posts

Mógłbyś wypełnić to?

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
  •  
Link to post
Share on other sites

to po co ją Pan zaproponował, skoro jest sensowna a grzeje ?

Nie wiem czy Pan uwzględnił moje wymagania, które są takie, by płyta jedynie była zgrana z innymi podzespołami, posiadała SATA3 i się nie zjarała. Nie zależy mi na portach USB, na innych pierdołach, na które nawet nie spojrze bo będą mi po prostu niepotrzebne, jeśli jest taka możliwość, mogę dołożyć pare złotych, byle by płyta posiadała te uwzględnione MINIMUM i była w miare bezawaryjna.

Dziękuje

Link to post
Share on other sites

 

 

to po co ją Pan zaproponował, skoro jest sensowna a grzeje ?

Sensowna, tzn. jest lepiej wyposażona od innych budżetówek i ma 4-fazową sekcję zasilania. Najtańsza płyta z chłodzoną sekcją zasilania i w formacie mATX, to bodajże Gigabyte B85M-D3H, ale to już jest koszt rzędu 240 zł.

Link to post
Share on other sites

A czy do w/w zestawu potrzebna mi taka z chłodzoną sekcją zasilania czy wystarczy mi bez ?

 

polecam gigabyte H81-s2pv w odroznieniu od s1 masz kondesatory na stalym elektrolicie a roznica w cenie pare zl. Mam 2 jedna dziala z i5-4440 druga z G3220 bez problemu po kilkanascie godzin dziennie. Sekcja zasilania 3 fazowa - w zupelnosci wystarcza nic sie nie przegrzewa dziala jak trzeba .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...