Skocz do zawartości

Obszerny problem, czy moz byc wina zasilacza?


Recommended Posts

Witam!

 

Otoz dzisiaj gdzies przez przypadek natknalem sie na temat z opisem tego jak wazny dla naszego pc jest zasilacz.

Dla was to zadna nowosc a dla takiego zieeelonego goscia jak ja to newnews. Otoz od poczatku kiedy to zlozylem sobie moj wymarzony komputer za 4k ponad, zakupiony jakies 9 miesiecy temu borykam sie ze strasznymi problemami. Oczywiscie pragne dodac ze mam zasilacz rzedu kilkunastu zloty o mocy 250, 350v. Problemami sa dziwne i nagle spadki fpsow, calosc sprawia jak by nie byla poprawnie wyswietlana, delikatne smuzenie i bledy typu np. Przy otwarciu spadoochronu w bf3 i locie ekran dziwnie faluje. Bledy graficzne w grach. Problem z fpsami. Oraz przejsciami tonalnymi. To tak pokrotce.

 

Moje pytanie brzmi czy moze za to odpowiedzialny byc wlasnie taki zasilacz, oraz czy moglem w ten sposob uszkodzic sprzet i mimo tego ze to byla wina zasilacza to teraz gdy sprzet byc moze uszkodzony to po wymianie moglbym nie zobaczyc zadnej roznicy? Dodam ze w wielu tematach, na roznych forach szukalem pomocy, jednak nikt nie uswiadomil mnie jak wazny jest zasilacz ani nikt nigdy z zadnych specjalistow o niego nie pytal. Dziwne. Jak by albo zakladali ze nie moge miec zlego zasilacza albo nwm.

 

Pytanie tez jaki zasilacz napewno nada sie do sprzetu ponizej:

I7 3770K narazie na 3,5 + macho bw

GTX 770 EVGA 2GB SC ACX

2x4GB RAM CRUCIAL bodajze 1666mhz

XFX CORE 650W

MSI GD-55

 

Prosze o wyrozumialosc i pozdrawiam :P

 

Z gory przepraszam za 2 jednakowe tematy. Cos mi sie zlagowal tel.

 

Edytowane przez JustG
Link to post
Share on other sites

Raczej obstawiam grafike, jeżeli problem występuje w grach, pożycz od kolegi grafikę może być troszkę słabsza i jeżeli pojawią się takie spadki to sprawdź bez przedłużacza lub zamień go na inny.

Zasilacz mało prawdopodobne że dostał w tyłek chyba że trafiłeś na felerną sztukę z wadą fabryczną.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...