Skocz do zawartości

Czy to dobra temperatura


Recommended Posts

Wiec tak:

 

wersja furmarka - 1.8.0

opcje (nie wiedzialem jakie dac ale wybralem) - MSAA samples 4x 1440x900, stability test

Dalem tez zeby zrobilo loga ale jakos nie znalazlem go ;)

 

Po 25 minutach - max temperatura 87 i od 17~18 minuty taka wlasnie byla do konca do tej minuty wzrastała tylko. Good czy bad?

Link to post
Share on other sites

Źle nie jest, szczególnie że teraz upały. jaki przewiew w budzie?

No wlasnie tutaj jest problem. Bo chyba przez brak przewiewu dzieje sie takie cos: co jakis czas (stery 10.6, najnowsze) mam tak, że na dosłownie pół sekundy ekran na górze faluje, skacze i po tym robi się czarny. To trwa dosłownie sekunde wszystko ale niepokoi mnie to. Nie chce podawac rozwiazan, ale karta jest imho za dluga do mojej obudowy, prawie stykają się z dyskiem te kabelki, które podłącza się do zasilacza (tylko 1 mam podłączony). Nie wiem, czy to przez to. Co mowicie?

 

Źle nie jest, szczególnie że teraz upały. jaki przewiew w budzie?

No wlasnie tutaj jest problem. Bo chyba przez brak przewiewu dzieje sie takie cos: co jakis czas (stery 10.6, najnowsze) mam tak, że na dosłownie pół sekundy ekran na górze faluje, skacze i po tym robi się czarny. To trwa dosłownie sekunde wszystko ale niepokoi mnie to. Nie chce podawac rozwiazan, ale karta jest imho za dluga do mojej obudowy, prawie stykają się z dyskiem te kabelki, które podłącza się do zasilacza (tylko 1 mam podłączony). Nie wiem, czy to przez to. Co mowicie?

Edit: zauważyłem że taki "efekt" mam tylko w ... przeglądarce o.O. Czy może być tak, że tylko w IE mam takie coś. Jeśli tak, to czemu?

Link to post
Share on other sites

Kup jakiś wentylator do obudowy za 20zł i też będzie lepiej. Właśnie sobie grałem z godzinę i u mnie po 60 stopni na 4890, mimo tych upałów (aż samemu ciężko usiedzieć w domu, a co dopiero na zewnątrz :P). Jednak ten AC Twin Turbo jest świetny.

 

Mimo wszystko w idle jest trochę sporo. Dorzuć ten wentylator, przeczyść grafikę i zrób sobie profil 2D w CCC, żeby taktowanie pamięci było niższe, to sporo pomoże.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...