Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam będę przesiadał się ze słuchawek Natec Genesis HX 55, które mi sie już powoli rozlatują miałem je rok jak na sprzęt za 75 zł to i tak przyzwoicie no ale.

Szukam słuchawek do max 170 zł interesują mnie wszystkie typy słuchawek zamknięte/otwarte itd.

Gram głównie w FPs-y i ważne jest dla mnie pozycjonowanie gdzie znajduję się przeciwnik skąd został oddany strzał itp.

Słuchawki mogą być z mikrofonem lub bez nie obchodzi mnie to mikrofon jak cos dokupię osobno.

Gry w jakie gram to: DayZ, Bf3, Warface, WOW, CS:GO

Karta : Realtek HD Audio (wiem integra ale nie mam pieniążków na razie na kupno nowej karty pod koniec maja zamienię :) ).

 

Szperałem trochę i zainteresowały mnie takie modele jak:

Senheiser HD 201
Superlux HD681
SteelSeries 5HV2

Plantronics GameCom 780 7.1

 

Co stanowczo wywalić ? Co spełnie moje oczekiwania ?

Macie jakieś ciekawe propozycje mieszczące się w cenie podrzucajcie i wypowiadajcie się zależy mi żeby słuchawki był też dość wytrzymałe. ;)

 

Link to post
Share on other sites

Plasują się one tak:

1 superluxy są świetne jak na te cenę po wygraniu grają niesamowicie a jak zmienisz źródło to w ogóle.

2 sennheisery tez są dobre nie powiem Ci o nich wiele bo ich nie używalem ale kolega miał i sobie chwalił.

O reszcie się nie wypowiem ale wyglądają mi na jakieś tandety.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ze słuchawek które podałeś, wartymi uwagi są jedynie Superlux HD681. Ja od siebie polecam: Superlux HD 681 Evo, Takstar HI 2050, CAL, Takstar HD 2000, ... Jeśli ważnie jest dla ciebie pozycjonowanie, to lepsze będą modele otwarte/pół-otwarte. Jak dla mnie to Takstar HI 2050 w swojej cenie wymiata wszystko, pozycjonowanie wyśmienite.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Takstar to wyższa półka od Superluxów ja wiem co mówię, a jeśli masz wątpliwości poczytaj recki po forach i zajrzyj choćby na mp3store forum, model który posiadam i kosztował mnie 199zł Takstar ts 671 może konkurować ze słuchawkami z półki za tysiąc zł i wyżej i wychodzi obronną ręką, to nie jest puste gadanie do tego wykonanie produktów takstara stoi na bardzo dobrym poziomie nie ma mowy o tanich trzeszczących plastikach a dźwięk wymiata konkurencję...

Link to post
Share on other sites

@UP "Takstar ts 671 może konkurować ze słuchawkami z półki za tysiąc zł i wyżej i wychodzi obronną ręką". Wszystko się zgadza, ale potrzeba już lepszego źródła niż karta dźwiękowa z komputera...

 

Do autora: te takstary wyrwiesz za 160zł nówki a używki jeszcze taniej, do tego jakiś zalman zm-mic1 za dyszkę lub trochę więcej.

Edytowane przez behemothxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba 195zł..., tak to te. 

 

@UP "Takstar ts 671 może konkurować ze słuchawkami z półki za tysiąc zł i wyżej i wychodzi obronną ręką". Wszystko się zgadza, ale potrzeba już lepszego źródła niż karta dźwiękowa z komputera...

 

Do autora: te takstary wyrwiesz za 160zł nówki a używki jeszcze taniej, do tego jakiś zalman zm-mic1 za dyszkę lub trochę więcej.

Nie powiedziałem że jest inaczej, ja posiadam interfejs audio za 530zł i grają na nim bardzo miło ma wbudowany wzmacniacz słuchawkowy który napędza słuchawki do 300ohm i zgadzam się z komputer samego zagrają ale bez rewelacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...