Skocz do zawartości

Karta ok 1000 PLN czy warto zmieniać


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Mój obecny sprzęt to

- mobo - Gigabyte GA 770T D3L v3

 - procek - AMD Phenom X4 965BE

- grafika - XFX 6870

- zasilacz - XFX 550

 

Moje pytanie jest takie - 

 

Na jaką grafikę  w cenie jak w temacie wymienić obecną kartę ?

Priorytetem jest cisza gdyż często gram w nocy a obecna karta niestety pod obciążeniem do cichych nie należy.

 

Z góry dzięki za wszelkie rady

Link to post
Share on other sites

Jak podgonisz procka do 4 -4.2ghz  to mozna sie pokusić o radeona  r9 270x   , proponuje  pieniadze przeznaczyć na  przesiadkę na nowa platforme  , ja tak zrobiłem  równiez miałem phenoma x4 955 be @ 4260mhz   i różnice tak naprawde odczulem  po zmianie  procka na intel core  i 5 4670k


Jak podgonisz procka do 4 -4.2ghz  to mozna sie pokusić o radeona  r9 270x   , proponuje  pieniadze przeznaczyć na  przesiadkę na nowa platforme  , ja tak zrobiłem  równiez miałem phenoma x4 955 be @ 4260mhz   i różnice tak naprawde odczulem  po zmianie  procka na intel core  i 5 4670k

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Procka podgonić to nie problem. Ale z wymianą całej platformy muszę się narazie wstrzymać bo to jednak koszt będzie wyższy a trzeba by dozbierać kasy. Czyli na chwilę obecną pozostnie to co jest skoro nie warto zmieniać samej karty.

Edytowane przez krzy40
Link to post
Share on other sites

Do tego proca maksymalnie co możesz wsadzić to gtx 660/r9 270 (wersja z "x" w tym przypadku nie opłacalna) jeśli planujesz zmianę proca i płyty co polecam to zaczekaj ze zmianami i dozbieraj do np. i5 4440 ~650zł, moba ~250zł, grafika 600-1000zł ale możesz zostać przy tym co masz kupić

Np. R7 265 i masz chwilowy spokój z grafikę ale będziesz musiał myśleć nad nową platforma. pozdrawiam

Edytowane przez Nezo01
Link to post
Share on other sites

spokojnie możesz kupić mocniejsza kartę dzisiejsze gry bardziej siedzą na gpu jak na cpu 

podkręcisz procka i będzie git 

na dzień dzisiejszy bardzo opłacalna kartą jest r9 280x wydajnościowo porównuje się do gtxa 770 

po wymianie platformy na i5 będzie jak znalazł 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...