Skocz do zawartości

Wrażenia Gainward Gtx 470


Recommended Posts

No może trochę przesadziłem z tamtym postem, za co przepraszam, jeśli ktoś się urażony poczuł. Po prostu nie rozumiem tych problemów ze sterownikami. Zawsze miałem nV (GF 2, FX i GF 7). Od roku mam HD 4890 i nigdy nie doświadczyłem problemów ze sterownikami na żadnym systemie.

Link to post
Share on other sites

Stery ATI są słabe i też mi się jakoś lepiej na nV 'działa'

Z każdą wersją zmienia się... numerek, i tylko tyle, żadnego przyrostu klatek od 9.10, tylko nieraz pomogło jak zwalili wcześniejsze stery i gry nie działały tak jak powinny, a tak nic nowego nie wprowadzili, i już nowych sterów nawet nie instaluje...

Chociaż u nV też jakichś różnic nie zauważyłem(testowane od ~16x.xx do ~192.xx)

A na pewno u obu nie ma takiego przyrostu jaki jest w changelogu :zamykamy:

 

 

@Down

Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS ;):cenzura::sciana:

 

"Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS :cenzura::sciana:;)[/quote" siła rzeczy to jest nie możliwe, Sterowniki ATI sa słabe?? przynajmniej nie paliły kart graficznych tak jak Nvidi

Link to post
Share on other sites

Stery ATI są słabe i też mi się jakoś lepiej na nV 'działa'

Z każdą wersją zmienia się... numerek, i tylko tyle, żadnego przyrostu klatek od 9.10, tylko nieraz pomogło jak zwalili wcześniejsze stery i gry nie działały tak jak powinny, a tak nic nowego nie wprowadzili, i już nowych sterów nawet nie instaluje...

Chociaż u nV też jakichś różnic nie zauważyłem(testowane od ~16x.xx do ~192.xx)

A na pewno u obu nie ma takiego przyrostu jaki jest w changelogu :zamykamy:

 

 

@Down

Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS ;):cenzura::sciana:

 

"Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS :cenzura::sciana:;)[/quote" siła rzeczy to jest nie możliwe, Sterowniki ATI sa słabe?? przynajmniej nie paliły kart graficznych tak jak Nvidi

 

catalysty tez paliły , któreś tam kiedyś. Ale dajmy se na luz:) Nie ma co sie sprzeczać. Czy Ati czy Nvidia nie są i tak idealne.

Link to post
Share on other sites

Ale sracie żarem. Jak ktoś chce znaleźć dziurę, to znajdzie. Mi odpowiadały sterowniki i nV i AMD, umiem ogarnąć system i wszystko zawsze dobrze działało ;)

Ty powinieneś robić w MS. Nawet ludzie w MS nie umieją ogarnąć windy ;)

Link to post
Share on other sites

Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS ;);):)

siła rzeczy to jest nie możliwe

 

Dlaczego uważasz że jest to niemożliwe? Nie ma kto fizyki liczyć, procek powiedział http://www.4clubbers.pl/images/smilies/wnp.gif a karta graficzna że nie umie... Poprzednia chociaż coś z tym Fizyksem ogarniała

Link to post
Share on other sites

Mi na 8500GT chodził na wysokich w 800x600 i średnich 1024x768

A na 4850 - 640x480 wszystko na low i mam ~6FPS ;);):)

siła rzeczy to jest nie możliwe
w NFS S psyhx był bardzo słabo wykorzystany, bezproblemowo wystarczał CPU, sam mam HD4850 i grałem w tą gre na maksymalnych detalach(AA tylko obniżyłem na niższy niż max) i płynnie gra działała >35fps; co najwyżej był taki bug że jak mocno dobiłem w ścianę to wtedy gra zaczła klatkować, ale gdy już się coś takiego stało wystarczyło kliknąć alt+tab i wszystko wracało do normy :)
Link to post
Share on other sites

No to teraz policz na palcach ręki ile jest gier z DX11 i tą twoją CUDAśną teselacją. Jakbyś nie wiedział ATI już udostępnia 3D na swoich katrtach... Jeszcze nie wiem co ci tak daje to 3D? Sam pewnie nie używasz a zachwalasz.

 

Typowy z ciebie Fanboy powiem ci. Gnoić ATI, a dlaczego? Bo myślę, że nie ma 3D, ma beznadziejną wydajność, równie beznadziejny pobór mocy i jeszcze gorszą cenę. No nic tylko brać GTXa i kupić do tego kilka baterii słonecznych albo załatwić przydomowy reaktor jądrowy i 4-way SLI od razu walnąć.

 

 

Nie wiem co ci daje, że w grach "ładniej leci kropla z kranu" ale dobra... Nie wnikam.

 

 

A nie szkodziło spróbować podkręcić procesor tylko od razu, że 5870 jest słaby? Weź się punkij w głowę za przeproszeniem. Warto było przed tym "świetnym" zakupem sprawdzić anie teraz, że ATI takie i owakie a nV świetne.

Link to post
Share on other sites

ludzie usuńcie ten temat, gdyż wprowadza ludzi w błąd ;) ludzie nieznający się na sprzęcie czytają te marne wypociny i brednie użytkowników typu sevku22 i innych, a później płaczą z powodu zakupu, usprawiedliwiając to argumentem typu "tak mi doradzano na tym forum" :) nie róbcie z tego portalu pclab.pl :P

Link to post
Share on other sites

nVidia nigdy nie będzie na prowadzeniu, teraz jak wprowadzili zaawansowaną teselację to jeszcze nie ma gier, które by to obsługiwały w pełnym stopniu, a jak się spopularyzuje to ATI wyjedzie z 6xxx i nV znowu będzie kombinować z jakimś kosmicznym czymś jak teraz teselacja i znowu ATI ich pobije i tak natworzą kilka nowych technologii :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...