Skocz do zawartości

Fajne gry na słabego kompa


Recommended Posts

Wbrew pozorom mozna na tym pociupac w calkiem fajne gry:) Napisz jkie ciebie interesuja, bo dosc sporo przychodzi mi do glowy;)


RPG, FPS, sportowe, itp


choc jak teraz spojrzalem na grafike to moze przesadzilem :P z tym sporo:) no ale sa takie co pojda :)

Link to post
Share on other sites

Wbrew pozorom mozna na tym pociupac w calkiem fajne gry:) Napisz jkie ciebie interesuja, bo dosc sporo przychodzi mi do glowy;)

RPG, FPS, sportowe, itp

choc jak teraz spojrzalem na grafike to moze przesadzilem :P z tym sporo:) no ale sa takie co pojda :)

Najlepiej fps :)

Link to post
Share on other sites

Minecraft - tylko musisz trochę pokopać by mieć "enczant" diaxy miecz i łuk oraz zbroję - ale warto - te potwory w nocy i w podziemiach, lochach a także z piekła... a na koniec walka ze smokiem. PS. Teraz w nowej wersji można mieć kunia - i być niczym husarz w świecie klockuff - Polecam!

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie dokladam Quake'a, moze byc od poczatku cala serie, ewentualnie Queke 4, dla mnie rewelka. Swirtna i wciagajaca na godziny jest tez Red Faction pierwsza czesc :)

 

Ponadto cos miej typowego to Blood Rayne... Niby nie FPS ale jakby wpasowywuje sie elegancko w calosc:)

Link to post
Share on other sites

A tak serio, to wiele klasyków pójdzie, ja kiedyś zagrywałem się w Call of Duty 2 i 4 - Modern Warfare. Serurios Sam 2 - i wcześniejsze 2 starcia. Tom Clancy's Ghost Recon; z innych to H.A.W.X I i II; NFS: Most Wanted/Carbon i wcześniejsze U2/U1; The Sims 2/3 jak lubisz budować; Seria Gothic. Co do gier z wyższej półki to można zawsze się pobawić czy pójdą nowsze produkcje lub zobaczyć tut: http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Edytowane przez Glider
Link to post
Share on other sites

Ponadto: Wolfenstein Return to Castle Wolfenstein, Deus Ex, Call Of Duty plus dodatek, Call Of Duty 2, Medal of Honor Allied Assault zreszta cala seria, Delta Force cala seria, Project IGI, Conflict Desert Storm I i II.

 

Tak sie zastanawiam czy pierwszy FEAR dalby rade na twoim sprzecie.

 

O Soldier of Fortune....


Moze Crysis. Pamietam ze przechodzilem go na swoim chyba athlonie x2 4000+, i grafice 7300gt, i jakos dalo rade ;P fakt na min i w rozdzialce 1280x1024:) Moze twoja karta cos takego pociagnie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ponadto: Wolfenstein Return to Castle Wolfenstein, Deus Ex, Call Of Duty plus dodatek, Call Of Duty 2, Medal of Honor Allied Assault zreszta cala seria, Delta Force cala seria, Project IGI, Conflict Desert Storm I i II.

 

Tak sie zastanawiam czy pierwszy FEAR dalby rade na twoim sprzecie.

 

O Soldier of Fortune....

Moze Crysis. Pamietam ze przechodzilem go na swoim chyba athlonie x2 4000+, i grafice 7300gt, i jakos dalo rade ;P fakt na min i w rozdzialce 1280x1024:) Moze twoja karta cos takego pociagnie :)

Moja karta jest strasznie słaba podobno jakbym zmienił na radeona 7770 to byłby bardzo mocny skok fps ale woel zbierac na nowego kompa. A tak jak ktoś siezna, żeby nie robić tematu wiecie jak właczyć DMZ w routerze ZTE ZXV10 W300 Series ?

Link to post
Share on other sites

u ciebie nawet 8800GS da kopa:) mozna czasem wyrwac za smieszne 50-60zl na allezgrozie, a na niej juz spokojnie pograsz we wszystko powyzsze:)


Przypomnialo mi sie jeszcze w co sie tak zagrywalem, i wydaje mi sie ze James Bond Nightfire:) Moze Prey dalby rade na twoim kompie jeszcze z ciekawszych gier i bardziej wciagajcych:)

Link to post
Share on other sites

Ludzie... Co Wy mu polecacie Crysisa. Crysis wyszedł w 2007 roku a wymagał naprawdę przepotwornych high endowych graf. Jego szrocik wyszedł w 2008 roku jako najgłębszy low-end z możliwych. Jak on ma na tym sobie w niego pograć? Aż by się chciało napisać "gimby nie pamiętajo" jakim ta gra była potworem...

Link to post
Share on other sites

 

 

Ludzie... Co Wy mu polecacie Crysisa. Crysis wyszedł w 2007 roku a wymagał naprawdę przepotwornych high endowych graf. Jego szrocik wyszedł w 2008 roku jako najgłębszy low-end z możliwych. Jak on ma na tym sobie w niego pograć? Aż by się chciało napisać "gimby nie pamiętajo" jakim ta gra była potworem...

 

byla i jest nadal jak chcesz pograc na maxie... moj owczesny zestawik nie byl za specjalny ale dlla biednego studenta dawal rade (athlon x2 4000 plus 7300gt), min ustawienia i rodzialka 1280x1024 i szlo bez fajerwerkow, ale mozna bylo spokojnie pograc.

 

 

 

@up-dlatego zaproponowałem jednak szachy bo gra nie jest tak dynamiczna....
 

 

z obecna grafa pewnie tak, choc bez przesady, ale jak napisalem "niewielka" inwestycja 50-70zl (8800 gs czy gt) i spokojnie juz chlopak pogra.

 

Chlopak prosi o pomoc wiec nalezaloby mu w tym pomoc czy proponujac odpowiednie gry, albo zasugerowac cos co mozna niewielkim kosztem znacznie porawic.

Link to post
Share on other sites

Unreal Tournament 3 - na niskich udźwignie na pewno z średnimi mógłbym dyskutować chociaż UT3 nawet na niskich ładnie wygląda

Fallout 3 - również nie powinno być problemów na niskich/nisko-średnich  ;)

Link to post
Share on other sites

Nawet ze ściętymi detalami na 7300 gt Crysis nie będzie działał płynnie. To jest kwestia przyzwyczajenia jak dłuższy czas ma się słaby sprzęt a potem po przesiadce jest zdziwienie "jak ja mogłem się tak męczyć" - wiem samo to przerabiałem :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...