Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jak z przesyłką ?

Drugie pytanie czym się różni ducky shine 3 tkl or ducky shine 2

Link to post
Share on other sites

ten model jest w polsce http://proline.pl/?p=CORSAIR+K90 świetne wykonanie

 

http://allegro.pl/klawiatura-mechaniczna-qpad-mk-85-cherry-mx-red-i4156528954.html

 

http://www.neonet.pl/cooler_master_storm_quickfire_tk.html?aff_id=200759 bardziej kompaktowa 

 

Jeżeli klawiatura będzie służyła głównie do grania to te 3 modele w zupełności wystarczą. 


ducky shine 3 tkl jest bez klawiatury numerycznej, ma minimalnie więcej opcji podświetlenia, ale obie klawiatury stoją na bardzo wysokim poziomie wykonania.

Link to post
Share on other sites

I tak czy siak ciężki wybór XD.


Ktoś miał może z jakąś z nich styczność by opisał w czym jest lepsza od corsair k70 .
Czy mają one aluminiową budowę taką jak corsair ?


Szukałem jeszcze klawiatur w tym zakersie i znalazlem roccat ryos mk glow

Link to post
Share on other sites

tesoro cie nie zawiedzie produkują dobre klawiatury qpad czy praktyczny i funkcjonalny to watpie  bo na ich klawiaturach zostaje milion odciskow palcow to jest praktydcznie to sdamo co  tesoro tylko na klawiaturach tesoro zostaje mniej odciskow palcow i masz do wyboru dowolne przelaczniki

Link to post
Share on other sites

@qbson
mk-50 kolega używał już grubo przed recenzję, jeszcze zanim myśleliśmy o zrobieniu takiego portalu ;) , mk-85 była tylko wypożyczona, więc kompletnie nic nie mamy z takich recenzji, a i tak uznaliśmy, że produkt jest dobry.
Tesoro nie ma nic przeciwko opisywaniu złych rzeczy w ich produktach bo im zależy, aby to od razu poprawić. Np ze słuchawkami co opisywaliśmy, podobno już te kabelki w środku nie odpadają i nawet dźwięk poprawić mieli. Rekomendacji nie było i nikt nie ma nam tego za złe. Zobacz recki gandivy na różnych portalach, nie koniecznie są przychylne, jakiś problem z przyciskami mieli i też mieli to naprawiać. Klawy dostały rekomendacje (colada nawet max) bo autentycznie zasługują na nie. Sprzęt, który jakiś producent nam zostawia (w sumie mało który to robi) jest eksploatowany przez kogoś na co dzień i posłuży do zrobienia zestawienia jakości w grudniu, gdzie opiszemy co się z czym działo lub czy nic się nie działo ;). A nie każdy producent chce, żeby jego produkty się tam znalazły więc nie zostawiają sprzętu :D
Co jak co, ale jakby coś było nie tak podczas testów to zawsze to opisujemy, bez skrupułów. Inna sprawa, że mega chłamu żaden producent nie wyśle do testów jak widzi, że jakiś serwis rzeczywiście je robi ;). Też nigdy nie wiemy, czy to co my dostajemy jest tym samym co na sklepowych półkach.
Do część recenzji bierzemy produkty normalnie kupione przez nas w sklepach, więc nie ma powodów, aby czegoś nie opisać (choćby vespula, nad którą wiele portali się zachwycało, a rzeczywistość grubo odbiega od tych recenzji).

Dodam jeszcze, że kolega po testach nawet kupił sobie durandala ultimate do własnego użytku.

Nawet co pewien czas dodajemy lub zmieniamy coś w recenzjach jak pojawiają się głosy od czytelników, że chcieliby o czymś lub w inny sposób przeczytać (choćby ostatnio z podkładkami, bardziej doprecyzowaliśmy testy).

ps. nawet tracimy czas, aby podrzucać sprzęt między sobą, aby opinia była szerszej grupy a nie jednej osoby. Daje to lepszą perspektywę na dany produkt.

Edytowane przez ezzio
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem to i tak to mi nic nie da ponieważ są one tak samo opisywane + firma dostała to od właścicieli np od tesoro i info moze nie byc do konca jawne.

Co jak co, ale test-gear to najbardziej uczciwa strona co do recenzji sprzetu :)

Rozbudowane artykuly, nie jak na benchmarku, sprawdzą czy lezy w dloni i koniec.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zwinęli mi czarną k70 wtedy gdy mogłem już sobie na nią pozwolić :C. Jakie inne klawie mogły by jej dorównać lub przewyższyć ją.

Preferowałbym

Niebieskie podświetlenie

Cherry mx red ( to jest pewniak)

 

Chodzi o czarna Corsair Vengeance k70 performance? Wlasnie jest promocja i miesci sie w Twoich 500 zl, tylko zobacz czy wysylaja do Polski. http://www.amazon.co.uk/Corsair-CH-9000011-UK-Vengeance-Performance-Mechanical/dp/B00CJUM3NQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399357916&sr=8-1&keywords=k70+keyboard

 

Edit: Sprawdzilem i wysylaja do Polski. 6,40 funtow za kazde 1,10 kg do PL. 

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem corsair k70 (mam też mysz M65) i każdemu kto ma 500 na klawiaturę powiem że nie ma lepszego wyboru niż k70. Wygląd oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie(wygląda normalnie, nie jak z bazaru, górna część to aluminium),  podświetlenie regulowane. Można też włączyć/wyłączyć podświetlenie poszczególnych klawiszy, rolka do regulacji głośności działa wyśmienicie. Jeżeli ktoś ma pytania co do klawiatury lub myszy chętnie odpowiem.

Link to post
Share on other sites

Hmm a co do tej mk-85 na niej wszystkie klawisze są programowalne i ta podkładka wygląda bezpieczniej, jednak tesoro podoba mi się bardziej wyglądowo ale jest niżej oceniane tutaj http://gamefaction.pl/test-klawiatury-tesoro-durandal-g1n-mechanical-gaming-keyboard/
A mk-85 tutaj http://gamefaction.pl/test-klawiatury-qpad-mk-85/
Tylko dziwi mnie cena klawiatury tesoro : około 400 zł ?
Czy ta strona to dobre źródło ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...