Skocz do zawartości

PS4 czy XBOX One Prosze o Opinie


Recommended Posts

Witam.

 

Mam zamiar kupic konsole tylko problem teraz ktora. Nie interesuja mnie jakies bajery multimedia od tego mam inny sprzet  i TV Smart. Chodzi o to abyscie mi pomogli w wyborze PS4 czy Xbox One. Konsola bedzie sluzyc tylko do GAMES.

 

Jest jakas roznica w Grafice miedzy tymi konsolami w najnowszych grach?(plynnosc w grach itp?) :)

Ogolnie kazdy mi Poleca Ps4 ale wole pisac tutaj i wiedziec opinie Expertow.

 

 

 

 

 

Dzieki za poswiecenie czasu i odpowiedzi. :)

Edytowane przez przemodkt
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze popatrz jakie gry cię interesują, exclusivy. Jeżeli chodzi o grafikę i rozdzielczość wygrywa ps4

jesli chodzi o gry to BT4  fifa2014  itp. we wszystko lubie grac ale lubie tez cos milego dla oczu grywalnosci i fajna grafika itd. Bo wiadomo ze PC z grafika WYGRYWA.  Myslalem zeby zmodernizowac PC i podlaczyc go do TV dokupic pada i prawie jak konsola ale nie wiem czy TV nie zniszczy mi jakosci ostrosci obrazu jak MONITOR.   bo monitor mam 29 cali

Link to post
Share on other sites

Jak lubisz MGS i Gran Turismo to bierz PS4. Ja osobiście miałem psx, ps2 a potem kupiłem x360 i gdyby nie to że ma LT to xkolka bym nawet nie kupił i jednak wziąłbym PS3 i kupował oryginały. Więc bierz PS4

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja napisze z pozycji posiadacza obu...

PS4 ma w tej chwili jedynie Infamous i Killzone 4. O tym pierwszym tytule nic nie napisze, gra dla mnei nei warta 50 złotych, a Killzone 4 ma do Killzone 1 kilka długości boiska, niestety. O innych gierkach na razie cisza, drogie wszystko, na ps+ nic ciekawego nie ma albo inaczej,gry fajne, ale nie na maszynie za 500€.

Mój xbone ma aż jedną grę, czyli Forzę 5, z której zadowolony również nie jestem. FM2-4 wbijała w ziemię wszystko w swojej kategorii, FM5 ma kilka słabych rozwiązań, fajna grafike, bardzo fajną fizykę i beznadziejne AI kompa, plus kilka niedoróbek interfejsu. Nie zmienia to faktu, że mój xbone na razie chodzi częściej, od ps4. A, z live kapnął mi Killer Instynkt. Jedno odpalenie i to by było na tyle.

Jeszcze napisze o ostatnim MGSie, którego to dostały stare i nowsze konsole, granego an ps4. Fajnie, płynnie, ładnie, tylko np. jest pop up scenerii, gdy się szybko kręci kamerą, i to jakieś śmieciuszki tuż przy Snake mi wyskakiwały. Next gen, najmocniejszy ponoć ;)

 

Obie muszą uznawać wyższość x360 podpartego trzema Forzami i ps3 z całą gamą exów i bijatyk. Oczywiście PC też swoje robi, a że to przestarzały, 4 letni PC, to ma tylko 2x tyle mocy, co ps4 na samych grafach, nie wiem, jak z procem. Ogółem, na razie nie ma żadnego must have na nowe konsole.

Edytowane przez azbestor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam również przyłączę się do tematu.Sam stoję przed wyborem którą konsolę mam kupić.Posiadam tv 55" i chciałbym do tego jakąś konsolę kupić.W starą generację już się nie chcę pchać.Więc zostaje tylko PS4 i Xbox One.Mi zależy na grach takich jak God of War lub Killzone.Żona znów naciska mnie na to żeby były jakieś gry ruchowe/sportowe.Czy takie są obecnie dostępne na PS4?Bliższa jest mi ta konsola ale chciałbym aby żona również mogła z niej skorzystać i by była zadowolona.Pomóżcie w wyborze.

Link to post
Share on other sites

A są obecnie jakieś gry ruchowe również na PS4?

 

I czy posiadając Playstation Plus może pobierać na PS4 tylko tytuły PS4 czy i również PS3 będą chodziły?

Warto kupić taki duży zestaw czy nie ma co szaleć?

http://sklep.gram.pl/ps4/playstation-4-killzone-shadow-fall-dualshock-4-kamera.shtml?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Edytowane przez arturo99
Link to post
Share on other sites

Dla wszystkich wybierających między PS4 a Xbox-em One, radziłbym czekać na E3 2014, na którym zostaną zapowiedziane nowe tytuły, funkcje, możliwa obniżka cen lub wersja slim którejś z konsol dlatego wydaje mi się, że warto przeczekać ten miesiąc i podjąć świadomą decyzję kiedy będzie wiadomo jakie plany wydawnicze mają oboje z konkurentów. Być może okazać się, że lepsze exclusivy przedstawi Microsoft, a Sony nie martwiąc się o swoją pozycję, pójdzie na ustępstwa. Cóż czas pokaże, dlatego radziłbym się wstrzymać.

Link to post
Share on other sites

Obecnie nie ma w co grać na tych konsolach. Serio, serio.
I nie słuchaj żony. "Naciska na gry sportowe/ruchowe" a będzie w to grać?

 

Zwykle stosuje się to w celu strategicznego zarządzania poczuciem winy:

np.

- oj jakie ładne buty, miałabym do biegania.

- kochanie kupiłem Ci konsolę z kamerką i fitt...

 

itd. itp. 

Najpierw odpowiedz sobie na zasadnicze pytanie. Czy kamerka itp jest Ci potrzebna?

Link to post
Share on other sites

Dal mnie na 100 % jest ona zbędnym bajerem.Potrzebuje tylko konsolę,pada lub 2 i jakieś gry.Nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne.Ty sam posaidając obie konsolki którą polecasz/jesteś bardziej zadowolony?I czy kupując konsolę za granicą dokładnie w Szwajcari będę miał do wyboru język PL i czy posiadając wtedy Playstation Plus będę mógł pobierać gry z Polskiego Playstation store w rdzimym języku czy tylko w Niemieckim?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...