Skocz do zawartości

[750] GTX 260 vs HD5770 vs reszta 'świata'


Recommended Posts

Nie, dx11 to dla mnie zbędny jak na razie 'bajer' chodzi mi o wydajność (dx10, może nawet dx9) Ma być medium/high, jeżeli się uda to high/very high. Niestety, za długo się meczę na moim złomie, dlatego chcę sobie pozwolić znów na rozsądne granie;]

 

 

EDIT:

 

Żadnym fanboyem nie jestem, nie byłem oraz nie będę , bo raczej ostatnio cały czas intel+GF, teraz amd+coś :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Jak nie będzie więcej niż 700, to śmiało. Ciekawa niereferencyjna karta z podwójną ilością pamięci

http://allegro.pl/item1099629772_geforc ... ition.html

 

 

To można w ciemno:

http://allegro.pl/item1104180064_evga_g ... _55nm.html

 

Świetnie się podkręca.

 

E:

Bez problemu. Zawsze możesz jeszcze mały OC proca zrobić.

 

E1:

Jeśli lubisz ciszę: http://allegro.pl/item1103841450_vga_nv ... 48bit.html

 

Ale ta EVGA kusi, kusi....

Link to post
Share on other sites

Oj kusi, kusi(także ze względu, że nie dawno złożyłem bratu kompa z kartą od EVGA tylko 275, i gta 4 full detale, na fullHD, a mi nie potrzeba fullHD :D )

 

Ale nie dam rady dostać tej kasy tak szybko(4 dni), może jej nie sprzeda, albo napiszę do niego , aby poczekał, może się zgodzi.

Link to post
Share on other sites

Widziałem testy (youtube.com) na którym widać jak na podobnym zestawie + 5770 GTA 4 chodziło na detalach high. Myślę ,że nie jest z nią tak źle :oops: Jednak szukamy taniej , mało używanej, na GW jeszcze GTX

Link to post
Share on other sites

Widziałem testy (youtube.com) na którym widać jak na podobnym zestawie + 5770 GTA 4 chodziło na detalach high. Myślę ,że nie jest z nią tak źle :oops: Jednak szukamy taniej , mało używanej, na GW jeszcze GTX

Jeśli chodzi o youtube to nie ma co za bardzo ufać, zresztą GTA IV bez 4-rdzeniowca to slideshow nawet na GTX275 a co dopiero na 5770 - wtedy to wręcz historyjka obrazkowa a nie gra :menda: Ale kto by się przejmował taką denną konwersją z konsoli... :D

Link to post
Share on other sites

mowiles cos o pracy w tworzeniu modeli do gier itp...czy tam nie bedzie przydatna CUDA? bo jezeli tak to wybor tym bardziej jest oczywisty :menda:

sadze ze powinienes skupic sie na gtx260 gtx275 gtx280.jezeli jednak ciegnie cie do radkow to 5770.

pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Tak, bardzo możliwe ,że potrzebna jest CUDA, dlatego już zdecydowałem się na GTX, teraz tylko czekam na pieniądze i zamawiam cały komputer, oraz szukam cały czas okazji na alledrogo.pl. Czy ten zasilacz spokojnie uciągnie GTX? Na GTX295 na pewno by za brakło mocy, ale na te słabsze?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...