Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chcę zakupić smartphone (najlepiej firmu htc) do kwoty 750 zł ew. mogę dopłacić 100 zł.

Wymagam od telefonu ładnego designu, szybkiego działania i tak dalej... Wszetkiego czego wymaga się od telefonu. Jak wcześniej napisałem chciałbym żeby telefon był firmy htc. Wg. mnie mają najlepszą nakładkę na androida, zakochałem się w niej. Moja propozycja: http://htc.strefamarek.allegro.pl/htc-desire-300-czarny.html

Link to post
Share on other sites

Masz tu One X tyle że wysyłka z Hong Kongu, ale kosztuje 575 zł http://allegro.pl/htc-one-x-32gb-gps-4-7-wifi-android-menu-pl-i4187108750.html .Jeśli nie boisz się wysyłki z Chin to bierz. Jeśli wolisz z Polski to masz za 659 zł z Poznania One http://allegro.pl/nowy-htc-one-x-32gb-pl-2kol-wysylka-48h-gw24-i4185177772.html. One X to o niebo lepszy telefon co Desire 500 choć trochę starszy. Ja bym brał na twoim miejscu bez zastanowienia :)

Link to post
Share on other sites

Za 650zł masz nowego Desire 500 na allegro -> klik , zdecydowanie lepszy wybór od desire 300.

Z używanych godne polecenia są One S Z520e , One X , oraz One mini,tylko szukaj egzemplarzy z polskiej dystrybucji,żadne z Chin,czy Wielkiej Brytanii.

Link to post
Share on other sites

Desire 500 to strasznie drogie ścierwo - procek 4x A5, grafika Adreno 203.

One Mini to horrendalnie drogi kastrat (względem flagowca, którego ma być pomniejszoną wersją).

One X ma mocno grzejącą się Tegrę, w dodatku raczej słabo trzyma na baterii.

HTC One S m tylko 16 GB pamięci (bez wejścia ma kartę microSD) i ten model został już porzucony przez HTC.

 

Według mnie za te ~750 zł lepszą opcją będzie Samsung S4 Mini Black Edition (+zmiana launchera, poprawia płynność i nie potrzeba root'a) lub LG L9 II.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie dobrym wyborem jest Nexus 4, kilkumiesięczne używki można kupić za 700-800zł, ma czystego androida, bardzo wydajny procesor i 2gb ramu co gwarantuje szybkie i płynne działanie systemu. Niestety robi niezbyt dobre zdjęcia, ma tylko 16gb pamięci bez możliwości rozszerzenia no i czas pracy na jednym ładowaniu rozczarowuje. Jeśli ma być HTC to One X będzie w miarę sensowny ale unikaj modeli z chin czy anglii, najpewniejsze są używki z Polski.

Link to post
Share on other sites

Igoruss, mogę kupić tego nexusa ;) Choć zależy mi na htc (jak pisałem, zakochałem się w tej nakładce) to mogę jakoś ustępić jeśli jest o wiele lepszy od desire 300 ew. 500.

Mogę kupić tego nexusa: http://allegro.pl/lg-nexus-4-e960-black-wroclaw-nowy-odbior-ups-i4196761004.html (rezygnacja z słuchawek daje mi taki budżet)

Kolejna ofiara. Czemu ludzie tak siędajecie obrabiać i kupujecie byle co od byel kogo. Taki handlarz z allegro sprzedaje telefony sprowadzane z niewiadomo kąd. Daje "własnągwarancję" ego nic nie wartą albo najlepiej jak w razie awari stwierdza, zę jet dystrybutorem i odsyłą Cięna drzewo ( tj do Chin do producenta)

 

NA allegro kupujemy TYLKO od sklepów renomowanych !!!!!!!!!!!!!!! albo od ludzi pozbywający h sie telefonów z przedłużenia abonamentu ( sprzedaja 1 szstuke wtedy) ......

Robicie sobie kuku na własne życzenie.

Link to post
Share on other sites

SGS4 Mini > HTC One Mini >>> Desire 500/300

 

Cenowo Samsung S4 Mini jest znacznie tańszy niż HTC One Mini (którego cena podobnie jak wielu smartfonów HTC to czyste nieporozumienie). Nakładki HTC nie będzie miał żaden smartfon inny niż HTC, no chyba że pobawisz się launcherami.

 

Prawdę powiedziawszy to nie wiem czy jest sens kupować jakikolwiek smartfon HTC. No chyba że ta nakładka jest dla ciebie najważniejsza to możesz spokojnie brać HTC, tylko musisz wiedzieć, że mocno przepłacisz (mówię o nówkach, używki to inny temat)

 

Edit:

Synergia, wystarczy dowiedzieć się jak wygląda sprawa z gwarancją i po problemie.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Co do nakładki HTC. Masz rację. Jest bardzo ładna, minimalistyczna, ale w tej kasie Nexus 4 miażdży doszczętnie każdego HTC (łącznie z One X). Dla mnie HTC zaczyna się od One X (ale jak wcześniej napisałem nexus go niszczy). Może zaoszczędź trochę pieniędzy i nazbieraj na HTC One :) 

Będziesz zadowolony z nakładki, z głośników, dźwięku na słuchawkach no i wykonania :)

Teraz za 1100 idą używki - nówki ok 1400. Za jakiś czas nówki zejdą do 1100-1200 :)

Link to post
Share on other sites

Chciałem bardzo, bardzo telefon z nakładką htc, ale skoro to nieopłacalne, to zakupię Samsung galaxy s4 mini black ediotion za 999zł

w komputroniku, do tego zakupię słuchawki za 260 z amazonu (normalna cena 460) Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...