Skocz do zawartości

Przy jakiej grze spędziłeś najwięcej czasu?


Recommended Posts

Jako dzieciak zarywałem nocki prze The Settlers II i Settlers III, a także GTA2. Później grałem we wszystko w miarę równo, aż do czasu GTA San Andreas. Ponad 25 zaliczonych fabuł i 1000 godzin rozgrywki... Jak dzisiaj włączam tą grę to zbiera mi się na wymioty. Sporo grałem w Most Wanted, GTA IV, TDU, sagę Mass Effect no i kiedyś, kiedyś było jeszcze Diablo 2 i Sacred ;)

 

Player, słabiutko :co: Ja po skończeniu wątku fabularnego IV następnego dnia zacząłem grę od nowa ;)

Link to post
Share on other sites

CS ponad tysiac godzin - jak na kogos kto gral okazjonalnie to duzo chyba - co chwile mi sie nudzil, az stwierdzilem ze nie bede gral i juz pol roku absencji :D

Tak to carbon przechodziony z 8-10 razy, MW tez pare razy, Shift staram sie prawie wszystkie gwiazdki miec ale gwiazdki za czyste przejazdy nie wychodza :)

GTA 3, Bitwa o śródziemie 2 - multi

Stronghold :) - Dawno temu jeszcze w Age of empire 2 DEMO - gralem ze 2 tygodnie po kilka godzin dziennie, W demie nie bylo save to sie hibernacje robilo i ogien :P

Teraz to raczej co wyjdzie ciekawego to sie kupi przejdzie i sprzedac,

Pamietam jak raz kupilem bioshocka , 2 dni pozniej kurier rano przywiozl a na 2 dzien juz gra na allegro poszla za 10 zl mniej niz kupilem.

Warhead to samo bylo. Po przygodach w multi w crysisie stwierdzilem ze to nie dla mnie.

Ogolnie teraz gram tylko w Single bo multi mnie nie ciagnie - no teraz troche gram w MOH bete - taka kopia Bad company 2 + MW.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

150 dni po 8 godzin sredni bym w to uwierzyl - jesli to prawda to respekt.

Ostatnio w dragon age cos tam gram drugie podejscie - teraz gram 4fun - 500ptk sily i mozna grac - :(:D - trainter dziala, nie chcialo mi sie juz na serio grac wiec lekko podciaglem staty.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...