Skocz do zawartości

Przy jakiej grze spędziłeś najwięcej czasu?


Recommended Posts

Seria TES ale przede wszystkim Morrowind. Po rozszerzeniu o mody i pluginy to w sumie jeszcze dzisiaj czasami pogram więc to będzie razem jakieś 8 lat :menda:

Do tego oczywiście Baldur's Gate i inne KOTOR'y :D do których wracam co jakiś czas.

Link to post
Share on other sites

Również dużo grałem w TDU, DIRT 1 i 2, euro track simulator (bardzo przyjemnie gra się na kierownicy 900*), chyba wszystkie części Hard truck, wszystkie serie GTR, dużo też w live for speed (bardzo dobry symulator), wcześniej wspomniany GRID, wszystkie serie NFS od hot pursuit 2, i jeszcze jakieś które nie pamiętam. Ogólnie to bardzo dużo gram w gry wyścigowe.

Link to post
Share on other sites

ja osobiście nie mam na koncie bardzo dużo gier w które grałem, ale obecnie zdecydowanie przoduje Multi z MW2....356h przegrane od lutego albo stycznia....może nie jakoś porywająco dużo, ponieważ są na forum z czasem gry 500h +, ale to jest "mój lider"

nad innymi grami za bardzo się nie rozwodziłem - Singiel, trochę misji pobocznych i ciao....no wyjątkiem może być NFS Most Wanted który przeszedłem parenaście razy (chyba 15 albo 16, w tym 4 razy na trainerze ;) ;) )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli miałbym wskazać jeden tytuł to chyba GTAIV. Przeszedłem wątek fabularny a po kilkumiesięcznej przerwie powróciłem do tej gry i przegrałem jeszcze kilkadziesiąt godzin freeplay'u z okazjonalnie wykonywanymi misjami. Potem oczywiście dodatki TL&D i TBoGT, obydwa świetne, choć zdecydowanie za krótkie.

Wciągnął mnie również Fallout 3, ale po przejściu wątku fabularnego jakoś już nie wróciłem do tej gry. Może jeszcze to zrobię, bo wiem, że zostało mnóstwo lokacji do odkrycia, nie mówiąc o dodatkach.

Ze staroci przesiedziałem sporo godzin przy Syndicate i paru innych tytułach na Amidze, ale to stare czasy i niektórych nazw nawet nie pamiętam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...