Skocz do zawartości

Przy jakiej grze spędziłeś najwięcej czasu?


Recommended Posts

Witam. Chciałbym poznać jakie były lub są Wasze ulubione gry, przy których spędziliście dużo czasu. Która Was bardzo wciągnęła, na długio tygodnie lub miesiące?

Mnie najbardziej wciągnął tryb multiplayer w Call of Duty 4 Modern Warfare. Grałem ok. 1 rok z małymi przerwami. Na drugim miejscu stawiam Grand Theft Auto: San Andreas, przy którym siedziałem ok. 2 lat, oczywiście z przerwami bawiąc się modami i kręcąc filmiki parkour ;)

Link to post
Share on other sites

Gran turismo 2 Ładnych kilka lat plus final fantasy VII , VIII, IX. aż łza się w oku kręci. w tych grach utopiłem od cholery czasu ale nie żałuje ;)

Link to post
Share on other sites

final fantasy VII , VIII, IX. aż łza się w oku kręci. w tych grach utopiłem od cholery czasu ale nie żałuje :D

Heh ja również - od 100 do 250 godzin przy VII, VIII, IX, X, XII ;) Również nie żałuję. A jeśli chodzi o gry bez końca, to HoM&M III.
Link to post
Share on other sites

Ja zapomniałem dodać konsolowych gier.

Wrestling (nie pamiętam jaki ale chyba jakiś Smackdown)

Metal Gear Solid 1, 3 sneake eater

gran turismo 4

Link to post
Share on other sites

Ja obecnie zwiedzam Zonę w Stalkerze Clear Sky. Zew Prypeci już zwiedziłem, a wypociny z mojego zwiedzania znajdziecie w opisie. Bardzo wciągająca seria. ;)

Link to post
Share on other sites

Tony Hawk's American Wasteland, GTA: San Andreas, Mario (na konsoli). Za kilka dni instaluję Company of Heores z dodatkiem więc pewnie też wiele godzin/dni/mięsięcy będę w to grał ;)

Jak chcesz się nauczyć grać Werhmchtem w multi to pisz na PW mój nick w CoH to IVPANVZERVI :D:menda::hahaha:
Link to post
Share on other sites

Widzę że z tematem trafiłem w 10 :D

Ja od siebie dodam jeszcze Grand Theft Auto III. Mój staż z tą grą to ok. 3 lata (oczywiście z małymi lub większymi przerwami).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...