Skocz do zawartości

Recommended Posts

W dniu 8.04.2021 o 07:23, Szarik napisał:

Nie wiem czy dam radę. Książka jest olbrzymia a sam autor mnie mocno odrzuca. Ciekawi mnie opracowanie Eugeniusza Króla.
 

Czekam na ręcenzje nawet w 3 zdaniach :)
Też o tej książce myślałem.
Ponoć mocna.

 

/ nie cytuj całych postów i fotek / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.04.2021 o 10:26, JohnyRambo napisał:

Czekam na ręcenzje nawet w 3 zdaniach :)
Też o tej książce myślałem.
Ponoć mocna.

 

/ nie cytuj całych postów i fotek / worm

Przeczytałem około 120 stron i na razie odpuściłem, muszę mieć znacznie więcej siły psychicznej na tak ciężką tematykę.

 

Skończyłem Wehikuł Czasu Wellsa a teraz siadam do Wojny Światów ot nigdy wcześniej nie czytałem tych dzieł, traktuje je trochę jak taką ciekawostkę do przeczytania. Wchodzą bardzo gładko mimo pierdyliona lat od wydania. Wydanie Vesper urywa czaszkę, bardzo piękne.

7-C33-ED0-E-57-B4-4179-ADFB-9-E33255-F9-

 

Wells1.jpg

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam kilka książek wydanych przez wydawnictwo Vesper min Psychozę i potwierdzam, ich książki posiadają super ilustracje :D

 

A teraz czytam Felicitas D. Goodman - Egzorcyzmy Anneliese Michel:

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4939282/egzorcyzmy-anneliese-michel-historia-prawdziwa

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2021 o 07:03, Szarik napisał:

Przeczytałem około 120 stron i na razie odpuściłem, muszę mieć znacznie więcej siły psychicznej na tak ciężką tematykę.

 

Skończyłem Wehikuł Czasu Wellsa a teraz siadam do Wojny Światów ot nigdy wcześniej nie czytałem tych dzieł, traktuje je trochę jak taką ciekawostkę do przeczytania. Wchodzą bardzo gładko mimo pierdyliona lat od wydania. Wydanie Vesper urywa czaszkę, bardzo piękne.

 

 

 

Tylko nie wystrasz się jak Amerykanie :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

"IT" Kinga jest wysoko na liście do przeczytania, aktualnie z bUlem odrywam się od Archiwum Burzowego Światła B.Sandersona (Rytm Wojny, T2) - prywatnie uważam, że cała franczyza będzie w niedalekiej przyszłości koniem pociągowym HBO czy innego dużego "wydawcy". 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...