Skocz do zawartości

W jakie gry multiplayer/online grasz?


  

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W które gry online grywasz?

    • League of Legends / LoL
    • DoTA 2
    • Starcraft 2
    • Counter Strike: Global Offensive / CS:GO
    • Battlefield 4
    • Battlefield 3
    • Team Fortress 2
    • Diablo 3
    • Guild Wars 2
    • The Elder Scrolls Online / ESO
    • Titanfall
    • World of Tanks / WOT
    • World of Warplanes / WOWP
    • Path of Exile
    • Star Wars: The Old Republic / SWTOR
    • (wnet będę grać w) Wildstar
    • Left 4 Dead 2 / L4D2
    • Gry z trybem Kooperacji (np. Borderlands 2, SC:Blacklist)
    • Inne (dopisałem w poście)
    • Nie gram w takowe.
    • The Secret World / TSW
      0
    • Smite
    • FIFA (ogólnie, aktualna, ubiegłoroczna, WORLD)
    • RIFT
    • Seria Call of Duty (zbyt ich wiele, żeby rozgraniczyć w pytaniach, więc w razie czego dopiszcie)
    • WarThunder
    • Battlefield BC2
    • DayZ
    • World of Warcraft / WoW
    • Hearthstone


Recommended Posts

 

 

jeżeli też nie umiecie grać

 

Tak bardzo nie umiem grać :D

 

 

 

L4D2
 

 

Chętnie :)

 

W temacie z nickami z platform jest mój do Steama także dawaj do znajomych i zapraszam do wspólnego rozwalania zombiaków :D

Link to post
Share on other sites

Rok temu gralem w QuakeLive, moge sie pochwalic ze bylem najbardziej aktywnym graczem.. na Swiecie. :P Przesiadlem sie jednak na gre Leage of Legends i pewnie gdyby tez prowadzono takie statystyki to bylbym jednym z najbardziej aktywnych.   :)

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Ostatnio to w sumie najwięcej w LOL-a, trochę w WOT-a a Warthunder z braku czasu poszedł trochę w odstawkę. Powiem szczerze, że jak Blizzard wypuścił Hearthstona to mocno się w niego zagrywałem ale teraz emocje już opadły. Najbardziej żałuję jednak czasu, który spędziłem przy przy Diablo III...

Edytowane przez Snajperro
Link to post
Share on other sites

Dopisujcie nadal gry w które gracie, a nie mieszczą się na liście.
Aktualna ankieta jest głównie dla mnie, jako narzędzie do czegoś więcej - jeśli to się sprawdzi, to powstanie pełna, dynamiczna lista (pewnie na bazie ankiety) graczy gdzie każdy może na bieżąco wpisać w co dokładnie gra, aby odnaleźć bęczmarkowych teammates. 
To nie byłby koniec niespodzianek, ale wszystko musi jeszcze trochę poczekać... ;)

Jednak im większa frekwencja i zainteresowanie tą ankietą, tym większa szansa na stworzenie czegoś bardzo ciekawego, więc wszystko zależy od was (i od Ciebie, Ty który to czytasz! tak!).

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja dość często pykam w BF 3, BF4 i SWTOR. W StarCrafta 2 też czasem sobie zagram. No i mogę też pograć w CS:GO, ale tam już wychodzi na jaw mój niski skill w CSa, a właściwie jego brak :D

 

Co do ankietki można jeszcze dodać Osu! i posegregować te gry alfabetycznie, bo gdy będzie ich trochę więcej to się zrobi mały zamęt. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...