Skocz do zawartości

Fit test - pochwal się swoją wydajnością ;)


Recommended Posts

Witam,

Z racji tego że na forum jest wiele benchmarków do telefonów, kart graficznych, procesorów itd wpadłem na pomysł aby przetestować benchmarkowców pod kątem wydajności ;)

Na czym miałoby to polegać? Poniższy film to tzw fit test, który należy wykonać przed 60 dniowym programem Insanity w celu śledzenia swojego postępu. Wystarczy założyć jakieś buty, przygotować wodę, odpalić benchmark i zapisać na kartce ilość powtórzeń danego ćwiczenia.

http://vimeo.com/64282530

Szczerze to dziś pierwszy raz ukończyłem fit test. Na początku mojej przygody z Insanity zabierałem się do tego testu 3 razy; za każdym razem po pierwszym/ drugim ćwiczeniu wymiotowałem. Gdy już się wgryzłem w trening zapomniałem testować się co 2 tygodnie :D Dziś, po ponad roku Insanity i kilku miesiącach P90X postanowiłem zrobić fit test po raz czwarty.

 

Fit test składa się z:

  1. Switch Kicks
  2. Power Jacks
  3. Power Knees
  4. Power Jumps
  5. Globe Jumps
  6. Suidice Jumps
  7. Push-Up Jacks
  8. Low Plank Oblique

 

U mnie na dzień dzisiejszy wygląda to następująco:

  1. Switch Kicks  120
  2. Power Jacks    47
  3. Power Knees    57
  4. Power Jumps    30
  5. Globe Jumps    9
  6. Suidice Jumps   15
  7. Push-Up Jacks    33
  8. Low Plank Oblique 45

 

Czy znajdzie się ktoś chętny do przetestowania swojej wydajności? :menda:

Edytowane przez okar19
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Czy znajdzie się ktoś chętny do przetestowania swojej wydajności? :menda:

Patrzyłem tylko jedną minutę na ten filmik i się zmęczyłem.

Bezapelacyjnie powinienem się więcej ruszać, choćby ze względu na pracę, która polega na 8 godzinnym siedzeniem przed komputerem, a mój brzuch wygląda jak piłka lekarska Bigiego i niedługo nie dostanę rękami do klawiatury.

Obecnie, moim jedynym sportem są wspólne treningi z żoną :->  - w tej dyscyplinie mam lepszą kondycję od niej oraz znacznie większą motywację do ćwiczeń, które mógłbym robić codziennie rano i wieczorem - kiedyś żona zasugerowała, że powinienem z tym iść do lekarza. Po wbiegnięciu po schodach na III piętro, wypluwam płuca i modlę się, żeby moje serce zostało na swoim miejscu....ehh, palenie przydałoby się rzucić.

Odkąd przestałem chodzić na siłkę, a było to kilka lat temu, pozostała mi tylko masa. Delikatne zarysy idealnego człowieka witruwiańskiego, zaczęły przypominać ludzika Michelin. Wiem jednak, że nie jestem sam. :P

Tematów dotyczących sportu zaczyna być coraz więcej na forum i o ile jeszcze nie wymogły na mnie czynnego działania, tak spowodował częstsze myślenie nad tym, abym zrobił coś ze swoim ciałem i zdrowiem.

Póki co odpadam, dam wykazać się tym :P, którzy w tym siedzą od jakiegoś czasu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Skeep nam się pochwalił swoją wydajnością:)

Rano i wieczorem:)

 

Ja się nawet boję ten filmik odpalać. 30 kg temu mogłem rywalizować z małolatami, teraz to ja mogę posapać na sztandze:)

 

Zobaczymy jak będzie po paru tygodniach tańców z piłą i workiem bułgarskim:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Zbliża się okres letni i wiele osób zaczyna uprawiać jakieś sporty, bo chcą dobrze wyglądać na plaży :] , jednak zazwyczaj ich przygoda z ruchem kończy się szybko....no cóż.

Może niebawem znajdzie się jakiś twardziel i zechce sprawdzić swoją wydajność...

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...