Skocz do zawartości

560 Ti na co warto wymienić???


Recommended Posts

Witam! Chciałbym zasiegnąć opinii na co warto wymienić kartę GTX 560 Ti. Wstępnie brałem pod uwagę GTX 760 lub R9 270X ale ostatnio też w dobrej cenie można dostać używane R9 280X! Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to max800 - 900 złotych póki co! Karta ma służyć głównie do gier w rozdzielczości 1920x1080p w wysokich lub maksymalnych ustawieniach!

Poniżej mój zestaw obecny:

 

PŁYTA GŁÓWNA:      MSI Z77A G43

PROCESOR:              INTEL CORE I5 3350P 3.1 GHz

PAMIĘĆ:                    KINGSTON DDR3 8GB 1600 MHz CL9 XMP HYPER BEAST

DYSK TWARDY:        WD CAVIAR GREEN 1TB 7.200

KARTA GRAFICZNA: GIGABYTE GeFORCE GTX 560 Ti 1GB

ZASILACZ:                 OCZ FATAL1TY 550W

OBUDOWA:                ZALMAN Z3 PLUS

Link to post
Share on other sites
Kupienie uzywanej karty to kuszaca oferta i spory zysk wydajnosci ale powiazany z wiekszym ryzykiem ze cos "pojdzie nie tak" (od kogo kupiona? Czy jest Gwarancja itd.) 

 

Polecam nowa Karte:


 

lub dozbierac 


Edytowane przez batdal
Link to post
Share on other sites

O właśnie z nowych kart też brałem tego MSI pod uwagę! Dzięki za propozycję.

 

Co do kuszenia to znalazłem coś takiego

 

http://allegro.pl/xfx-r9-280x-tdfd-double-dissipation-gwarancja-i4186117387.html lub

 

http://allegro.pl/gtx-760-oc-msi-tygodniowa-gw-36m-okazja-i4182907583.html

 

i dlatego też się właśnie zastanawiam nad używką!

Link to post
Share on other sites

Dziwie sie jesli ktos kupuje karte i sprzedaje po kilku dniach, musi mu cos w niej nie pasowac ze jest w stanie tracic na niej

 

Xfx mialem 3 karty (7870,7770,7970) i raczej ci odradze nie dlatego ze sa zle ale sa lepsze karty w tych pieniadzach, Ten MSI 760 jest naprawde cichy i zyskasz ogromnie na wydajnosci komputera w grach

Edytowane przez batdal
Link to post
Share on other sites

 

batdal  skoro miałeś 3 XFX to może podałbyś je modele, a nie pisał ogólnikami, bo są bardziej udane i mniej udane konstrukcje, zreszta jak każdego producenta. Co do samej R9 280X od XFX to udana konstrukcja moim zdaniem, choć może mieć jakaś wadę konstrukcyjną już od nowości, ale tego dowiemy się dopiero raczej po jej zakupie. Pozdrawiam :)

 

Link to post
Share on other sites

Zastanów się czy nie warto dołożyć 100 zł do XFX R9 280X http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-r9-280x-1000m-dd-boost-edition-3072-mb-ddr5-r9-280x-tdfd-611378/ . I do tego 3 gry do wyboru http://newsletter.morele.net/amd/Never%20Settle%20Murdered/lp_radeon_amd.html .

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

No dzięki za rady i propozycje! Rzeczywiscie trzeba by to przemyslec czy dołożyć do nowego radka! A warto kupic R9 R280X niż gtx 760 w takim bądz razie!

 

Co do tego że karta jest tak szybko sprzedawana i to aż z taką stratą (mam na mysli tego MSI GTX 760) to też mi się wydaje lekko podejrzane choć wcale tak byc nie musi!

Link to post
Share on other sites

Polecam GF 760GTX miałem wersję od Gigabyte i po OC BF4 full hd ultra detale = stałe 60FPS 

 

Radeona nie bierz jak grasz w BF4 bo te całe mantle tylko powoduję spadki fps co chwila , wiem bo sam testowałem i wiele gier na GeForce działa płynniej :) 

Link to post
Share on other sites

cedrac  wiesz przy obecnych cenach R9 280X oraz radeonów 7970 używanych i też na gwarancji, wcale mnie taka cena nie dziwi wręcz jest wysoka, a wydajnośc niższa. Choć szybkość sprzedaży może sugerować, że coś jest nie tak, albo wydajność nie zadowalająca kupujacego, albo piszczące cewki albo jeszcze coś innego... Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

 

 

Radeona nie bierz jak grasz w BF4 bo te całe mantle tylko powoduję spadki fps co chwila , wiem bo sam testowałem i wiele gier na GeForce działa płynniej  

Mantle ma sens w przypadku słabszych procesorów, a ty go testowałeś na 3570k.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...