Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o słuchawkach podanych w tytule. Najbardziej chodzi mi o komfort użytkowania oraz mikrofon jaki jest dołączony do nich. Nigdy jeszcze nie miałem takiego doczepianego mikrofonu. Słuchawki bardzo mi się podobają oraz zestaw ma przystępną cenę (100zł). Czekam na komentarze.

Link to post
Share on other sites

Lukson widzę że jesteś ekspertem w tym dziale. Jakie słuchawki polecasz do 100zł? Zależy mi aby dobrze leżały na głowie przy długich posiedzeniach, a mikrofon pozwalał dobrze słyszeć mnie moim znajomym na TS3. Raczej nie będę słuchał na nich muzyki, no chyba że tej która towarzyszy rozgrywce.

Link to post
Share on other sites

Słuchawki wydają się być fajne, ale martwię się o ten mikrofon. W moim pokoju dość dużo się dzieje, 1,5m ode mnie stoi drugi komputer na którym grają moje siostry i w pokoju jest dość głośno, a ja nie chce by micro zbierało odgłosy wszystkiego co się dzieje w około mnie. Na yt poszukałem testów tego mikrofonu i ludzi z jakąś dobrą kartą dźwiękową słychać przez ten mikrofon dobrze, a niektórych którzy chyba mają zintegrowaną kartę, tak jak ja, słychać tak średnio.


Mam jeszcze jedno pytanie czy te superluxy posiadają regulację głośności?

Link to post
Share on other sites

Superluxy nie posiadają regulacji. Mało tego, taka regulacja to też zło bo używają najtańszych chińskich potencjometrów, które nie pracują równo.

Zdarza się że jedna słuchawka od drugiej gra o 2-3 dB głośniej.

Link to post
Share on other sites

Na jakości dźwięku mi aż tak nie zależy, muzyki nie słucham, tylko gram i rozmawiam przez TS. Ważne dla mnie jest to aby mikrofon dobrze zbierał mój głos, a słuchawki dobrze leżały na głowie nawet przez 3-4 godziny.

Znalazłem dwa słuchawki takie w moim zasięgu:

http://sklep.hard-pc.pl/p6445,sluchawki-edifier-k830-czerwono-czarne.html

oraz

http://sklep.hard-pc.pl/p5984,sluchawki-ozone-gaming-rage-st-czerwone.html

Link to post
Share on other sites

Jak bez regulacji to niestety, słuchawki odpadają. Nie uśmiecha mi się ciągłe minimalizowanie gier po to by zmniejszyć lub zwiększyć sobie głośność.

Weź zainwestuj w klawiature multimedialną , praktycznie każda ma regulowanie dźwięku przez klawisz fn+f2\f3 i jest to dużo wygodniejsze niż jakiekolwiek regulacje na kablu.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem w czym problem w regulacji głośności dźwięku w systemie? Sam korzystam z superluxów hd681 evo, ustawiam głośność na 50%, później ew. w samym menu gry jeszcze reguluje dźwięk jeśli trzeba bo w końcu po coś te ustawienia tam są.

 

Kup mikrofon zalmana + superluxy i masz git sprzęt. Co do faktu że masz drugiego kompa blisko, to przecież w teamspeaku mozesz regulować ile głosu będzie zbieranego przez mikrofon, zmniejszysz czułość i po kłopocie. Jesli takie rozwiązanie Ci nie odpowiada to kup byle jaki inny szit, tylko nie miej do nas potem pretensji, że jesteś zawiedziony.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co do faktu że masz drugiego kompa blisko, to przecież w teamspeaku mozesz regulować ile głosu będzie zbieranego przez mikrofon, zmniejszysz czułość i po kłopocie.

 

Gdyby ze mną grał i używał TS z aktywacją głosową to z automatu wyleciałby z serwera. Tak się nie robi. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...