Skocz do zawartości

Przelew na swoje konto z "PLace z Allegro"


Recommended Posts

Czesc. Tak na szybciutko. Otóż sprzedałem pewną rzecz na allegro , poprzez "PŁĄCE Z ALLEGRO" . Dziś rano dostałem pieniązki na to moje konto allegro. Jednak teraz chce z kolei przelać tą kase na swoje konto w ING BANKU. I tu mam pytanie.

W opcji gdzie sie wpisuje nr konta , jest jakiś dziwny wpis PL, zobaczcie i pomóżcie dokładnie co ja mam wpisać w tym miejscu. Czy z PL przed numerem czy bez PL? Np PL 54 34343 43434 344343 ? Przy numerze rachunku.

 

I jeszcze jedno pytanie:

Czy to ważne , jesli np mam inną ulice i nr domu wpisaną na allegro w danych konta a inną w danych konta w banku ING?

Czy to nie ma dorzeczy? Bo po prostu sie przeprowadzalem i dlatego. Dziekuje! Prosze o pomoc.

 

A i ile moze trwac taki przelew do banku z allegro konta ?

 

screena daje:

http://img709.imageshack.us/img709/4348/allepc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

PL oznacza tylko że konto jest w banku w Polsce. Wpisujesz całą resztę swojego numeru i tyle.

 

Co do samego przelewu to tak naprawdę pozostałe dane są nie ważne. Nikt w banku nie sprawdza czy adresy się zgadzają. Ewentualnie może ktoś zerka na nazwę odbiorcy ale nie sądzę.

Link to post
Share on other sites

O sluchajcie przelałem sobie i przyszlo na emaila:

Kwota 150.00

Wypłacający xxxxxx32

Data 2010-06-29 11:36:34

Numer wypłaty 4545454

Dane do wypłaty Odbiorca wpłaty: Paweł Kowalski

u.Legnicka 567, 32-432 Wrocław, Polska

Realizacja wypłaty przelewem na konto bankowe:

Numer rachunku: PL341090178782000007031673350

 

 

 

Ale o co mi chodzi , czy to ze allegro nie wykrylo mi banku to nic i jest w porządku?

BO przyszlo ze przelew co nie..i tylko mój nr konta. A nie pisalo nic o ING , jak widzicie. !

No i oczywiscie to czy PL jest razem z numerem nic nie szkodzi?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...