Skocz do zawartości

Recommended Posts

w takim razie 512mb powinno w zupelnosci wystarczyc ;) pamietaj tylko ze sa gry ktore potrzebuja wiekszej ilosci pamieci i z nimi moze byc problem...takimi grami jest GTA IV crysis farcry2 (napewno jeszcze ich troche jest tylko ja nie pamietam jakie) :P z drugiej jednak strony na twoje pocieszenie dodam ze to karty geforca bardziej boli brak pamieci.dowod? http://pclab.pl/art35349-8.html

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

te procesory się kręcą bardzo dobrze, osiągniecie 4 Ghz to nie jest żaden problem, oczywiście w grę wchodzi wymiana chłodzenia (tak dla bezpieczenstwa). A tak to nie mam żadnych uwag, komputer na dzisiejsze czasy wystarczy żeby pograć we wszystkie nowe tytuł ;], oczywiście w pewnych ograniczeniach ;)

Link to post
Share on other sites

Na razie odpada. Mialem podkrecone do 3,6 i dzialalo dobrze, ale po odlaczeniu kabla zasilajacego od pradu (a robie tak co noc ;) ) po pierwszym wlaczeniu komputer długo zastartowywał (naciskam power, ale nic sie nie dzieje dopiero po 3 sekundach sie wlaczal). Czyli co mowicie podkrecic?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej odpalić jakąś w miarę wymagającą grę, włączyć FRAPS'a i sprawdzić ile wyciągasz na tym samym obszarze, robiąc w miarę te same rzeczy (wyścigówki tu sa dobre do testów) na swoim 3,06 a następnie podkręcić o te 5% i znowu to samo. Ale najpierw zmiana chłodzenia, ja bym się wstrzymał przez wydatkiem ponad 100 zł, zakupiłem ostatnio ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO rev2 i jestem bardzo zadowolony (65zł). No i zasilacz, ale przy lekkim OC myślę że nawet FEEL zagwarantuje stabilne napięcie

Link to post
Share on other sites

Z poradnika Purepc:

 

Rozsądne temperatury w Orthosie/Prime95/Linx/OCCT

 

W wymienionych programach, służących do sprawdzania stabilności, temperatury są wyższe niż w normalnym zastosowaniu.

 

* AMD Athlon X2 (AM2) - ~70*C

* AMD Phenom (AM2+) - ~65*C

* AMD Phenom II/Athlon II (AM2+/AM3) - ~65*C

* Intel Pentium/Core 2 Duo/Core 2 Quad (S775) - ~70*C

* Intel Core i5/i7 (S1156) - ~80*C

* Intel Pentium/Core i3/i5 (S1156) - ~75*C

* Intel Core i7 (S1366) - ~85*C

Link to post
Share on other sites

No to ja tak wlasnie mialem z 70 ~ 74*C (max). Tylko to dlugie wlaczanie sie kompa po podlaczeniu do zasilania, czy powinienem sie o to niepokoic (ps podkrcone mialem do 3,6GHZ z 3,06). A jak tak podkrece procka, to karty juz nie ma co ruszac jesli chodzi o OC?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...