Skocz do zawartości

[LAPTOP] do gier za 3500zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: (gry BF4, COD, Fifa itp.)

  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (3500zł)

Których części potrzebujesz?: (laptop)

Czy będziesz podkręcać sprzęt? (nie)

Specjalne wymagania: (bez znaczenia)

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (brak)

Własna propozycja zestawu: (http://www.x-kom.pl/p/160159-notebook-laptop-17-3-asus-x750jb-ty006v-i7-4700hq-8gb-1tb-7hp64x-gt740.html)

Link to post
Share on other sites

Osobiście z moich własnych doświadczeń odradzam Ci laptopa do gier(sam kupiłem taki jakieś 3 lata temu, teraz szukam stacjonarki). Nie możesz w razie czego wymienić sobie karty czy też procesora na lepszy model i musisz wziąć pod uwagę to, że w laptopach płaci się za mobilność no i szybko się laptopy starzeją. Jeżeli jednak po prostu odpada kompletnie stacjonarny komputer to radzę zaopatrzyć się w dobrą podstawkę chłodzącą. Niezależnie od tego jak dobre laptop będzie miał chłodzenie w przypadku nowszych gier taki sprzęt potrafi parzyć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

racja ja mam to samo kupilem za 3,5K lapka z zaje#istymi bebechami i ... niestety tylko poczułem zawód, poproś o zestaw PC - mnie uzytkownicy złożyli za 3000 zł super machine- dzieki jeszcze raz  :) laptop wytzrymal 3 lata grania teraz czwarty rok zamula mimo co miesiecznych formatow mało tego nie da się kupić nowego procka bo juz nie produkuja jedynie uzywke na allegro

Edytowane przez Piotr_sw3
Link to post
Share on other sites

Jak wyżej, najwydajniej w tym przedziale cenowym będzie z Lenovo Y510P z i7 i GT755 SLI - tutaj jednak spore temperatury i różna skalowalnośc kart graficznych. Alternatywą jest właśnie MSI GE60 z i5 i GTX765 - tutaj plusem jest łatwy dostęp do podzespołów, dzięki czemu można przeczyścić co jakiś czas. Podany ASUS przy tym MSI i Lenovo wypada raczej blado.

Link to post
Share on other sites

Budżet masz tak feralny, żę najlepiej by było dołożyć by mieći7 i dobrą grafikę

 

Acer v3-772 z i7 i gtx760

MSI ge60 z i7 i gtx765'

 

gtx765 to podkręcony fabrycznie gtx760. Ma te kilkanaście % mocy więcej. Acer ma procesor i7 -4702 czyli wersja z obniżonym TDP ergo mniej się grzeje.


Rozpiska chyba buchnięta z działu z zestawami PC :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...