Skocz do zawartości

Dziwny problem - potrzebuję porady/pomocy


Recommended Posts

Witam,

 

zakupiłem ok 2 miesiące temu komputer. Wszystko było ok, jednak od paru dni coraz częściej mam problem: komputer się zawiesza, a na ekranie widzę to co zamieszczam na screenie.

Z obserwacji wychodzi mi, że najczęściej zawieszanie się w taki sposób komputera dzieje się podczas oglądania filmów na youtube i tym podobnych serwisach.

Po takiej zawieszce jest problem z uruchomieniem - i czasami po restarcie dany efekt sie utrzymuje.

Czy ktoś miał podobny problem?

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Link do screena: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed53a442099a20eb.html

Link to post
Share on other sites

odłącz kartę graficzną lub odinstaluj sterownik od karty i zobacz czy problem występuje, jaki zasilacz? nic nie majstrowałeś, nie podkręcałeś? Najprawdopodobniej padła Ci karta. 

Edytowane przez sword88
Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

Nie mogę znaleźć teraz tego w sieci - ale już raz znalazłem kogoś kto miał podobny problem. Z tego co wyczytałem to nie była wina karty ponieważ gdy zabrał ją do znajomego i tam komputer chodził ponad tydzień dany efekt nie występował.

 

Nic nie podkręcałem i nie majstrowałem ponieważ nie znam się na tym.

Z obserwacji wynika, że to może być jakiś konflikt z flashem ? Dziwne, ale kto wie.

Na tą chwilę efekt ten nie jest trwały - komputer działa, ale 10 min temu miałem przymusowy restart właśnie z tego powodu.

 

Mało tego - mogę grać w gry(testowałem) parę godzin, czy też oglądać filmy i nic się nie dzieje. Więc to chyba nie może być karta, gdyż zawiesza się przeglądając strony.

Piszę do Was, bo może jest to problem typu hardware, który można jakoś naprawić bez konieczności wysyłki kompuera do sklepu, a kto wie może jest osoba tutaj która już spotkała się z tym problemem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...