Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

Zamierzam porzucić spamowatą i często blokowaną przez zagraniczne strony (nie wysyłają maili do o2, bo uważają za spam) pocztę o2.pl i chciałbym wybrać coś dobrego.

 

Czego oczekuję po nowej poczcie?:

-brak spamu od dostawcy

-dobry filtr przeciwspamowy

-dosyć duża pojemność skrzynki (co najmniej 2GB)

-możliwość przesyłanie dużych załączników (w o2 nigdy nie miałem z tym problemów, a z tego co kojarzę gmail ma ograniczenie do 20mb...)

-prywatność (coś będącego antytezą gmaila) czyli bezpieczeństwo (jakieś SSL-e), brak powiązań z NSA i innymi służbami, najlepiej z gwarancją prywatności

-możliwość założenia dwóch różnych nazw/skrzynek np. AAA1@cośtam.com i BBB2@cośtam.com w ramach jednej opłaty

-krótka domena (żeby nie było to coś w stylu @swistak225ok.co.uk

-dostawca może być zagraniczny

-mail może być płatny (tylko, żeby nie były to opłaty większe niż 10zł miesięcznie- nie wiem jakie są realnia płatnych maili).

 

Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał? Pomocy:)

Link to post
Share on other sites

@ErwixPr0

 

 

-prywatność (coś będącego antytezą gmaila) czyli bezpieczeństwo (jakieś SSL-e), brak powiązań z NSA i innymi służbami, najlepiej z gwarancją prywatności

 

 

 @HiszpańskiInkwizytor, wymagania masz co najmniej spore ;) Jak coś znajdziesz to daj znać, ale nie przewiduję sukcesu :P

Link to post
Share on other sites

Na razie przesiadłem się na Microsoftowego Outlooka. Dobrze wygląda, można tworzyć aliasy konta, nie ma reklam a ograniczenie załącznika to 300 MB. Nie wiadomo jak z prywatnością, póki co spam wychwytuje ładnie zwłaszcza, że importowałem sobie starą pocztę z o2.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie no teraz chyba najlepiej korzystać z Gmaila. Całkiem sprawnie wyłapuje wszelkiej maści spam, a poza tym jest szybki, prosty i przejrzysty. Ma również ładne wsparcie w postaci innych usług Google. Minusem jest oczywiście fakt, że powoli oddajemy całą naszą prywatność w ręce pojedynczych korporacji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...