Skocz do zawartości

Wirtualne Pieniądze na www.gram.pl To jakaś Lipa ???


Recommended Posts

Witam, kupując nowe gry czasem w pudełku jest też taki kuponik z Wirtualnymi Pieniędzmi do wykorzystania w sklepie www.gram.pl

Uzbierało mi się już sporo tego wiec zarejestrowałem się na tej stronie, wszystkie kupony(gry) też zarejestrowałem. Mam już prawie 150wPLn (wirtualnych złotówek :shock: ) lecz nie mogę z nich korzystać, po wrzuceniu jakiegoś produktu do koszyka nie mam opcjii wyboru wpłacanej kwoty w Wirtualnych pieniądzach, całą kwotę sklep pobiera w prawdziwej gotówce choć widać że mam prawie 150 wPLN :D Podobno nie można płacić za produkt w całości wirtualnymi pieniędzmi ale ja nawet po części nie mogę ich ruszyć :D Próbowałem już z wieloma produktami w tym sklepie, ciągle to samo !!!

 

Wydaje mi się że te wPLNy to jakiś przekręt ...

Link to post
Share on other sites

Te wirtualne złotówki możesz wykorzystać na zniżki w gram.pl, np. gra normalnie kosztuje 79zł, a po wykorzystaniu 10 WPLN ksoztuje 69zł, na każdą grę jest limit wPLN.

 

Za te wPLN nie kupisz całej gry.

Link to post
Share on other sites

Te wirtualne złotówki możesz wykorzystać na zniżki w gram.pl

Niestety ale to prawda, mam u nich 400zł. i myślałem że kupie za te pieniądze mysz albo klawiature ale nic z tego :D.

Jedyne profity to zniżki na gry (pare złotych), za całą sume nic nie kupisz.

Lepiej jest na "cenega.pl" tam możesz zamienić wirtualne pieniądze na konketny produkt np. głośniki

 

Link to post
Share on other sites

przecież to już zostało wyjaśnione, za te wPLN dostajesz zniżki w sklepie gram.pl.

 

Np. gra kosztuje 99zł, a po wykorzystaniu 10wPLN ksoztuje 89zł (bo np. w tej grze max dopłata wynosi 10 wPLN).

 

Ja z tego kilka razy korzystałem, ale i tak taniej jest na allegro, więc mam teraz ze 150 wPLN nie wykorzystanych.

 

Czego jeszcze nie rozumiecie?

Link to post
Share on other sites

przecież to już zostało wyjaśnione, za te wPLN dostajesz zniżki w sklepie gram.pl.

 

Np. gra kosztuje 99zł, a po wykorzystaniu 10wPLN ksoztuje 89zł (bo np. w tej grze max dopłata wynosi 10 wPLN).

 

Ja z tego kilka razy korzystałem, ale i tak taniej jest na allegro, więc mam teraz ze 150 wPLN nie wykorzystanych.

 

Czego jeszcze nie rozumiecie?

spoko ja to rozumiem ale wielkie rozczarowanie czeka tych co nie wiedzia szkoda ze nie pisza na ulotce o tym;(
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...