Skocz do zawartości

Fragment gry który najbardziej zapadł Ci w pamięci


Recommended Posts

No cóż, ja do dzisiaj pamiętam w jakim szoku byłem grając w Robinson's Requiem (okolice 1995r !!)

Wdrapałem się na szczyt jakiegoś pagórka żeby wyciągnąć z gniazda ptasie pióra (chciałem zrobić strzały) ale zaatakował mnie jakiś duży ptak. Moja postać straciła oko co objawiło się tym że na połowie ekranu nie było obrazu :pajac: Niestety nie byłem w stanie dłużej tak grać i trzeba było wczytać save.

 

Dzisiaj już takich gier nie robią

 

To się nazywa realizm gry.

Ostro się uśmiałem jak to czytałem ;D

Kiedyś widziałem recenzje tej gry w SecretService i recenzent uprzedzał że gra jest bardzo trudna i że każda konfrontacja z jakimś drapieżnikiem zle się kończy,a bez zwierzyny umierało się z głodu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja mam zawsze dobre wspomnienia z gry, która jako całokształt: muzycznie, graficznie, projekty poziomów jest u mnie od wielu lat na pierszym miejscu.

 

 

Zawsze film z menu Unreal'a oraz początkowa misje przywołują wspomnienia doznań i zachwytu, które towarzyczyły mi w tej grze.

Do tej pory niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego EpiC Games, nie powrócił do tej serii i nie stworzył kolejnej części tej gdry, która jest dla mnie osobiście dziełem artystycznym, a dla nich kamieniem milowym w rozwoju. :]

 

Aktualnie wszystkie produkty, ktore pojawiaja sie na rynku dąza do jak najwiekszego realizmu, w grafice, fizyce, i to według mnie odziera właśnie tą niedoskonałość, która w tych starych grach nadawała im takiej magii, tajemniczości i innych rzeczy ktore sprawialy ze człowiek tonął w tych fantastycznych swiatach wykreowanych przez designerow.

 

Link to post
Share on other sites

Unreal to majstersztyk pod każdym względem, a ten dodatek textur w wysokiej jakości to już w ogóle miodzio jak widzę :)

Z chęcią znowu bym sobie w niego pograł, ta klimatyczna muzyka...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...