Skocz do zawartości

Fragment gry który najbardziej zapadł Ci w pamięci


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

The Suffering - początek gry, jak wchodzimy do pomieszczenia i zerkamy w panel monitoringu. W pewnym momencie widzimy naszą postać i skradajacego się przeciwnika. Zawał serca, szybkie odwrócenie się, a tu sala pusta. Brr...

Stalker - Cień Czarnobyla - końcówka i wołanie spełniacza życzeń "Kagdi da mnia" :]

Jedi Knigt 2: Jedi Outcast - 2 pierwsze misje. Klimat niezapomniany (może dlatego, że to moja pierwsza gra była? :D)

MOHAA: Aleja Snajperów. Można się było zsikać ze strachu ;)

Mario - pokonanie smoka, będąc bez dopalacza :E

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Gothic II - pokonanie smoka szkieleta i cytat Xardasa na statku w filmiku ,,Jedno jest pewne, jeszcze się spotkamy''.Na początku przeszedłem Gothic I, Później II, Dodatek NK i zniecierpliwością czekałem na gothica 3. Niestety reklamowany gothic 3 okazał sie być kląpa .Mase bugów monotonne zadanie itp. Pogłoski mówia że gothic IV ma naprawić złą opinie o Gothicu jaka popsuł GOthic 3. Uff odbiegłem od tematu.

Call of duty 4 - zabicie Imrana Zachajewa czy jak on sie nazywa. Podobało mi się to jak K.Price rzucił nam Colta.

Far Cry - ostatnia misja zabicie Doktorka

Link to post
Share on other sites

1999r. half life opossing force sam początek jak ten ząbi rzuca naukowcem i rozpierdziela nim szybę wychodzi do mnie a ja bez broni (o mało się nie posrałem :wariat: )

Gothic 1 pamiętam do dzisiaj ten cały klimat ;)

Risen początek gry na lądzie od razu dostałem ciarek na sam widok wszytkiego co leżało w koło

Tony Hawk skate boarding to była gra, skate park w strefie 51 ten ufok tam :D

Link to post
Share on other sites

1. Unreal. Sam początek wcisnął mnie w fotel; budzisz się i musisz cyknąć o co ho, a zaraz potem te obrazy i ta muza...

Cud miód i orzeszki. Myślałem,że to jest właśnie ideał. gra jest na tyle miodna, że jak ktoś nie grał to niech spróbuje.

2. Pamiętam też pierwszego tygrysa w tobm raider 3. Akurat pożyczyłem z bratem ps 1, przyszli koledzy i zaczęliśmy nową przygodę... Kumpel był najbardziej obyty z padem, więc zaczął. Najpierw ok. pół godziny szukania co zrobić, żeby przejść dalej. Potem radocha! jest! linką na dół przez skałę i tu nagle tygrys.. wszyscy krzyczą "tygrys, strzelaj", mi się aż w głowie zakręciło od ciśnienia, a koleś ze stresu tylko ciągle wyciągał broń i chował, aż Lara umarła. aha nie mieliśmy karty pamięci...

3. Dead Space- pierwsze pół godziny puls 120/60 s.

Link to post
Share on other sites

Ja ze swoich pamietnych chwil w grach przez wszystkie lata... Bylo tego troche :menda:

 

Odkrycie, ze w grze w chowanego na Atari2600 da sie schowac pod dom, pod parapet i w narozniku miedzy scianami (tj "za sciane").

Cala masa fragmentow w pierwszych 2 czesciach Fallout'a (szczegolnie randomy i filmiki).

Pierwsze wysadzenie calego budynku w Syndicate Wars.

Intro i pierwsze minuty w Dungeon Keeper.

Moment gdy pierwszy raz gralem w demo Worms (tego pierwszego, oryginalnego Worms, za DOSa) i gdy nie wiedzialem co sie robi i robal sie do mnie odwrocil, pomachal i jeknal "hello!" :D

"Zastrzelenie" ksiezyca w Terminator: Future Shock.

Kazda nowa choroba odkrywana w Theme Hospital :P

Pierwsze rozjechanie czlowieka w GTA1, pozniej pierwsze "GOURANGA" w GTA1 ;)

Moment, w ktorym lazac po pokoju przesluchan wyskoczyl na mnie zmutowany pies w Resident Evil 2.

Pierwszy head-shot, pierwszy multi, ultra i MONSTER kill w UT1 :)

Cale intro w Half-Life.

Pierwsze rozwalanie scian w Red Faction.

Poczatek rosyjskiej kampanii i zdobywanie i utrzymanie tego przekletego bloku w CoD1, poczatek brytyjskiej kampanii (bombowiec) i zdobycie i utzrymanie stacji kolejowej w rosyjskiej kampanii w CoD:UO, brytyjska kampania w CoD2, moment detonacji atomowki w CoD4 i zwrot akcji pod koniec CoD6.

 

Pewnie jakbym posiedzial przy kielichu z tematem przy stole to jeszcze cos niecos by sie przypomnialo :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

METRO 2033.Przechadzka z Chanem.Ten klimat boże nic tego nie przebije.A misja bodajże gdzie trzeba było po prostu za nim iść i słuchać jego historyjek ;)

 

Przeczytałbyś książkę... To co w grze, to nawet nie streszczenie jego teorii - tylko płytkie podsumowanie.

 

A jeśli chodzi o momenty...

 

Zakończenie Call of Juarez: Więzy Krwi - gra w sumie przeciętna, ale fabuła i finisz po prostu mnie zmiażdżyły...

 

Paniczny strach przy pierwszym spotkaniu z Pasożytem w Quake 2.

 

Pierwsza udana misja w Rainbow Six: Black Thorn (od której zresztą zaczynałem przygodę z tą serią) - czułem się jak prawdziwy profesjonalista :-)

 

Sporo tego było...

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Klimat Gothica 1 i 2.

Call of Duty 1 którego ukończyłem chyba z 5 razy tutaj głównie misja Stalingrad, aż ciarki przechodziły, http://www.youtube.com/watch?v=MxMix7QB81g

Niektóre mocne motywy w serii Hitman.

Max Payne 1 i 2, niektóre motywy też bardzo dobre.

Filmowe filmiki z Warcaft 3 + dodatek mistrzostwo.

Klimat Neverwinter Night.

Edytowane przez Modok
Link to post
Share on other sites

Na pewno najbardziej utkwił mi wielokrotnie wspominany Unreal.

Szczególnie moment wyjścia na zewnątrz, scena z wodospadem, oraz jak w korytarzu zaczynają gasnąć po kolei światła :)

Poza tym cały Max Payne, klimat ,muzyka i fragmenty jak bieganie po ścieżce z krwi...wciągnęło mnie na długo.

Doskonale podwyższające misje w Project I.G.I. , żadnych apteczek, trudne misje, trafienie-zgon i od nowa...

Konkretnie się zdziwiłem w Resident Evil na PSX, kiedy to przylatuje śmigłowiec ratunkowy, a tu nagle zostaje zestrzelony - musiałem mieć niezłą minę bo myślałem że to koniec ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Alien vs Predator 2.

Godzina 12 w nocy, ja sam w domu, głośniki 5.1 i granie marinsem na poziome Hardcore. Po tej misji włączyłem jeszcze raz na poziomie normal bo prawie kupę zrobiłem na miejscu. Prawie cały magazynek poszedł w rurę. Potem podniosłem się i zastawiłem drzwi do pokoju :D

 

Oglądajcie od 8:02

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vf1U3MrtUu8&t=8m5s[/media]

Edytowane przez lukson
Link to post
Share on other sites

no ja pamietam po nocach jak gralem bodajze w Sillent Hill jeden moment :xD skrzypiaca szafa :) straszna muza, a tu nagle wyskakuje zza szafy kotek i miau miau xD a ja "spocony" z wrazenia xD oczywiscie w słuchawkach grałem ;]

mega fragment :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...