Skocz do zawartości

Fragment gry który najbardziej zapadł Ci w pamięci


Recommended Posts

pamiętam jak Skylinem wyciągnąłem w Carbonie pare / parenaście (nie pamiętam dokładnie, >5) mln punktów na jednym drifcie

no i mi jak na razie daje bardzo dużo satysfakcji i zapada w pamięci każda misja, którą przechodzę w Hitman - Blood Money (super giera)

do takich momentów zalicza się też moja wypasiona armia w Heroes 3 jak Necropolisem kiedyś grałem (3000+ liszy z tego co pamiętam a reszty odpowiednio więcej lub mniej)

no i niezapomniany generalnie jest też wjazd 12 Battle Cruiser'ami lub Carrier'ami na bazę wroga w StarCraft'cie

tak w ogóle to jak dla mnie wszystkie gry studia Blizzard Entertainment sa niezapomniane (a na pewno D2 i SC)

jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mi najbardziej utkwił moment w którym w Red Alert 2 Yuri Revenge atakowałem w potyczce przeciwnika ogromną ilością ,,Początków"(taki podstawowy piechur u Yuriego:D ) i było ich chyba z 500 bo miałem tez maszyny do klonowania i jak kazałem im zaatakować to aż mi się komp przycinał :hahaha: to był chyba PIII 800mhz

Link to post
Share on other sites

no tak, w Red Alert'cie 2 jak się wjeżdżało to ostro było

ja Aliantami to 30 prism tanków, jak sovietami to 30 "apokalips" albo sterowców i niech komp spróbuje to odeprzeć :hahaha:

a najfajniejsza jest zabawa z jednostakim "mieszanymi" - po zinfiltrowaniu szpiegiem Aliantów BattleLaba przeciwnika ma się dostęp do ciekawych opcji...kto chce i nie widział - niech spróbuje :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@Qpers

a jak ogólnie oceniasz fable'a :P

i czy myślisz że wyjdzie druga część na PC :D

 

Sorka umknął mi twój post wcześniej! Świetne, dynamiczne RPG moim zdaniem - nie jakaś nuda typu Baldurs Gate, czy Icewind Dale - przy tych grach można zasnąć! A Fable - wciąga!
No mnie nie wciagnelo :P polecam za to wszystkim osobom uwielbiajacym RPG SWKOTOR jak chcecie przezyc super sceny wielowatkowa fabule w swiecie star wars to polecam nie opowiem nic bo nie chce zepsuc nikomu frajdy ale atakujcie ta gre bo naprawde warto od samego poczatku wciaga w studiu bioware pracuja sami geniusze ta gra jest dla kazdego amatora gracza czy mistrza rpg :hahaha::):D:)
Link to post
Share on other sites

zajebiaszcza fabuła to jest Cieniu Czarnobyla...i to jest dopiero wciągające (przynajmniej dla mnie)

tylko gdyby nie niektóre błędy (chociaż jak dla mnie w Clear Sky jest ich więcej)

generalne to chyba była najlepsza strzelanka w jaką grałem

no a RPG to osobiście nie grałem, ale mi się podobała bardzo 3 część - Fallout 3, kontynuacja gry, która uchodzi za najlepszego RPG-a wszechczasów

o właśnie, trochę zmieniając temat:

jaka jest najlepsza gra na PC w jaką graliście i dlaczego :hahaha:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

fabua w cieniu czernobyla jest dobra ale w kotorze jest trzy razy lepsza gdyby nie gothic 1 to kotor stal by u mnie najwyzej ale jest 2

wyobraz sobie ze budzisz sie na statku republiki ktory jest atakowany przez sithow uciekasz z niego na pobliska planete z ktorej musisz sie wyrwac po ucieczce z planety lecisz na planete na ktorej jest glowna siedziba Jedi przechodzisz szkolenie wybierasz kolor miecza (niebieski zielony zolty) kazdy kolor odpowiada za to kim jestes np niebieski to obronca Jedi zielony konsultant zolty straznik wspinasz sie po karierze Jedi uczen padawan rycez potem mistrz Jedi Latasz sobie za mrocznym mistrzem Malakiem po galaktyce z misja odnalezienia gwiezdnej kuzni a i jeszcze jedno masz strasznie duzo wyborow mozna zostac tak ze Mrocznym rycerzem jak kto woli wiecej nie bede sie rozpisywal mam nadziej ze przekonalem kogos do tej gry :hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja do dziś pamiętam Underground 2: Cadillac Escalade + Kierownica Supreme Deluxe :)

I te 50km/h po mieście. ;)

 

Co do najlepszej gry:

Myślę że pomimo sporej ilości błedów będzie to Fallout 3. Jestem pod wrażeniem rozległości terenu i klimatu.

Link to post
Share on other sites

Ja do dziś pamiętam Underground 2: Cadillac Escalade + Kierownica Supreme Deluxe :)

I te 50km/h po mieście. :)

 

Co do najlepszej gry:

Myślę że pomimo sporej ilości błedów będzie to Fallout 3. Jestem pod wrażeniem rozległości terenu i klimatu.

O tak uwielbiałem te część całej serii Need for Speed. Hej Elcalade wcale nie był taki wolny ....

Link to post
Share on other sites

No cóż, ja do dzisiaj pamiętam w jakim szoku byłem grając w Robinson's Requiem (okolice 1995r !!)

Wdrapałem się na szczyt jakiegoś pagórka żeby wyciągnąć z gniazda ptasie pióra (chciałem zrobić strzały) ale zaatakował mnie jakiś duży ptak. Moja postać straciła oko co objawiło się tym że na połowie ekranu nie było obrazu :pajac: Niestety nie byłem w stanie dłużej tak grać i trzeba było wczytać save.

 

Dzisiaj już takich gier nie robią

Link to post
Share on other sites

p

no i mi jak na razie daje bardzo dużo satysfakcji i zapada w pamięci każda misja, którą przechodzę w Hitman - Blood Money (super giera)

 

To ja pamiętam jak zagrywaliśmy się z kolegą.

 

Misja w Operze(?!):

Rzucam minę facetowi minę pod nogi. Ta nie dolatuje, podnosi ją strażnik a ona akurat Booom. :pajac:

 

EDYTA:

Kurcze dużo wspomnień mam z tą grą. :D

Misja z zabiciem pana młodego:

 

Jestem w domu. Wchodzi Panna młoda, przechodzi obok mnie. Wchodzi Pan młody (cel).

Skończyło się tym że przeciągaliśmy jego trupa jakiś metr za Panną młodą. :P

Link to post
Share on other sites

ostatnio dość dawno nie grałem, ale jestem po tej misji co następuje po szpitalu psychiatrycznym

w pewnym momencie mnie wyczaili agenci co chcę zrobić no to jednego head'em z gnata z tłumikiem, zbiega się reszta no to ja mp5 i wszystkich koszę i potem został mi tylko do zabicia cel

a opera też jest fajna

gra jest super

obecnie nie przychodzi mi nic ciekawego do głowy z takich momentów, ale jak coś wymyślę to zapewne napiszę

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

@Scare

tak szczerze to ja nie wiem czy to jest najtrudniejsze (chyba, że nie chodzi o ucieczkę przed policją)

przeszedłem grę jakieś 13 razy (w tym raz z modem i raz z trainerem) i na prawdę ostatnia ucieczka nie jest najtrudniejsza

jak dla mnie najtrudniejsze są dragi, zwłaszcza z niektórymi bossami

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A mnie najbardziej zapadł chyba w pamięci jeden dialog z Wiedźmina, kiedy gadało się z baraniną:D, to było jakoś tak:

-Jak idą interesy?

- Stare k ;) nie chcą zdychać...

 

- Co słychać?

- Stare k :P nie chcą zdychać...

 

To był pocisk, ale pamiętam także doskonale jeden z textów Zoltana Chivay'a z przerywników, "spokojnie, spokojnie jak na wojnie, tu p :P , tam p :rotfl: i znów będzie spokojnie".

 

GTA IV, "for an annoying dick, you are very an annoying dick"

Oraz wszystkie przerywniki z Brucie'm (kocham tego gościa).

 

GTA San Andreas i misję z wielkim gangsterem, siedemnastoletnim OG Loc'iem :D , później schematy z jet-pack'iem.

 

Hard Truck 2/ King of the Road, gdy rozpędzonym DAF'em (najszybsza ciężarówka na prostych, bodajże 90 mil) przeskoczyłem remontowany na północy most, oraz gdy znalazłem swój pierwszy nielegalny ładunek.

 

Settlers III - gdy odkryłem fakt, że gdy wybudujemy kilka wież przed pewnym przesmykiem i obsadzimy je łucznikami to nie musimy się przejmować nadchodzącym wrogiem, gdyż idzie gęsiego :D

Link to post
Share on other sites

Hmm sporo tego:

 

 

 

Another World -intro (miałem wtedy C64 i maślanymi oczyma wpatrywałem się w kosmiczną nie osiągalną dla mnie grafikę)

 

UFO enemy unknown - Pierwsze spotkania z Cryssalidami (generalnie cała gra kradła mi tygodnie z życia)

 

Alone in the dark (pierwotna wersja pod DOS) - moment w którym wielki ptak(nie ten z sesame street) wpada przez okno

 

Resident Evil 1 na PSX (leżące zwłoki łapiące cię za nogę i psy wskakujące przez okno na samym początku

 

BlairWitch Rustin Parr (dreszcze przebiegały mi po plecach przez całą pierwszą połowę gry a w szczególności przy pierwszym nocnym "spacerku" po mieście.

 

Mafia - Cała gra po dziś dzień mój wzór ale chyba najbardziej misja w kościele i napad na bank.

 

SWAT 4 - Misja w domu pedofila i jego matki

 

Fahreinheit - pierwsza scena w barze

 

Fallout 3 - Wysadzenie Megatony

 

Było oczywiście tego duuuużo więcej, ale to pierwsze co mi przyszło na myśl, w porządku chronologicznym :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...