Skocz do zawartości

Fragment gry który najbardziej zapadł Ci w pamięci


Recommended Posts

Hmmm... do tego należy zaliczyć moment, w którym po raz pierwszy odpaliłem Icewind Dale i The Elder Scrolls III Morrowind. A do jako takiej klasyki zaliczam również Baldur's Gate I i II, Gothic I i II, Legacy of Kain Soul Reaver, Defince i Blood Omen 2

Morrowind to pierwsza gra, którą odpaliłem i woda wyglądała... no jak woda, a burza to coś nie samowitego grafika nawet do dzisiaj jest ok.

Link to post
Share on other sites

No jest tego trochę..

 

1. Tak z 12 lat temu, gdy po raz pierwszy życiu wysadziłem w powietrze z 40 samochodów (oczywiście GTA 1).

 

2. Jak znalazłem czołg w GTA 2 :)

 

3. Również Gothic, ale nie "witamy w kolonii" tylko moment gdy dotarłem do Starego Obozu (moje pierwsze RPG), stanąłem, obszedłem obóz znowu stanąłem i tak parę razy z myślą "jakie to wielkie" xD.

 

4. Na koniec jednego z wyścigów w NFS Most Wanted jest hopka i udało mi sie w taki sposób skoczyć, że na końcowy slajdzie byłem łeb w łeb z przeciwnikiem.

 

5. Wracając do Gothica - gdy spotkałem gadającego Orka.

 

6. Ogień w menu Diablo 2 oraz przerywniki filmowe.

 

7. Jerozolima w Assassins Cred.

 

8. Diada w Gaju Driudów w Wiedźminie xD.

 

9. Pościgi konne w Call of Juarez

 

10. Fakt, że GTA IV działa mi na średnich

 

*kolejność przypadkowa

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

jak już niektórzy pisali - wiele jest takich fragmentów

jak dla mnie tak na szybko wymyślone

śmierć Baala na koszmarze w Diablo II jak nekromantą grałem

a do tego oczywiście NFS MW (całe mi się podoba, przeszedłem ~12 razy 8-), ale 2 ostatnie scenki są naprawdę fajne)

można by do tego dorzucić jeszcze parę ciekawych fragów w UT2k4 lub rzadziej w UT'99

tekst z Fable, który wypowiadają jedne z Demon Doors (nie pamiętam nazwy lokacji); aby się otworzyły należy im dać jakiegoś kwiatka czy coś i usłyszymy tekst: "Oh, you really know how to treet the door"

to chyba na tyle jak na ten moment, ale zapewne coś jeszcze sobie przypomnę

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dla mnie z tych nowszych gier to wiele scenek z GTA Vice City (jak np. odkryłem drugie miasto albo filmik zaraz na początku), Hitman: Kontrakty (nie wiem dlaczego, ale najlepiej wspominam), jak wyżej Most Wanted (ten przeskok przez rzekę) no i GTA IV (przedostatnia misja - gdy zostaje zabita panna młoda).

 

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę ;)

Link to post
Share on other sites

A mnie najbardziej zapadł chyba w pamięci jeden dialog z Wiedźmina, kiedy gadało się z baraniną:D, to było jakoś tak:

-Jak idą interesy?

- Stare k ;) nie chcą zdychać...

I jeszcze jeden motyw w World of Warcraft jak w Queście dla krasnala pierwszy raz wlatuje się na gryfie do Miasta krasnoludków, to jest chyba Ironforge.

Aha i jeszcze coś mi się przypomniało, był taki etap w Duku 3d w fast foodzie, i wkoło ciebie łaziła taka myszka miki i cały czas rzucała jakieś irytujace teksty, jak się ją w końcu rozwaliło to Duke mówił coś śmiesznego, już nie pamiętam co ale strasznie z tego lałem.

Link to post
Share on other sites

1. Jak znalazłem czołg w GTA 2 w 1mieście

2. Jak grałem w Resident Evil 2 i nagle wyskoczył mi krokodyl wielkości autobusu! (miałem wtedy jakieś 9lat)

3.Jak grając w Drivera2 wsiadłem do MINI przez tylną klape xD

4. Jak poraz pierwszy zobaczyłem GTA3 (przezroczyste szyby, trójwymiarowi ludzie)

5. Jak grając w STALKERa wszedłem w podziemia Agropromu i tam spotkałem pijawke (2:00 w nocy, absolutna cisza, wkręt maxymalny a tu nagle biegnie coś na mnie i tak sapie a ja widze tylko oczy ;) )

6. Jak odpaliłem Crysisa na high (7600GS)

7. Jak grając w Postala usłyszałem text który wypowiadał mężczyzna "nie zabijaj mnie jestem dziwicą... mam dzieci"

"8. Jak grając w GTA IV uslyszałem text na ulicy "Co to ku*wa jest?" a później "nie zabijaj mnie" i "druga walka... ani myśle"

9. Pamiętam jak odpaliłem pierwszą gre na swoim komputerze - GTA Vice City i jeździłem piaggio po plaży

 

Pamiętam też jak grając w Sims kazałem simsom wejść do basenu i zabierałem im drabinki albo paliłem dom ćwirów... :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

nom butcher ma klimat, ale mój ulubiony to ten rycerzyk.. Landanchan? jakoś koło 12-13 lvla.. ;D i jeszcze fajny klimat gościa przed katedrą.. (o ile pamiętam)"please, listen to me. The arcibishop Lazarus, he led Us down to find the lost prince.. Now everyone is dead, killed by a demon he called The Butcher i cośtam dalej" xD wogóle o diablo 1 jest suuper strona :

http://bk.angrenost.org/

Link to post
Share on other sites

@Qpers

a jak ogólnie oceniasz fable'a :hahaha:

i czy myślisz że wyjdzie druga część na PC :)

 

Sorka umknął mi twój post wcześniej! Świetne, dynamiczne RPG moim zdaniem - nie jakaś nuda typu Baldurs Gate, czy Icewind Dale - przy tych grach można zasnąć! A Fable - wciąga!
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...