Skocz do zawartości

Fragment gry który najbardziej zapadł Ci w pamięci


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Half-life - Wiele scen ze wszystkich części gry, między innymi z pierwszej części intro i eksperyment, z dwójki Nova Prospect, Episode 1 - początek, zakończenie, a Episode 2 - wystrzelenie Rakiety i zamknięcie portalu

 

Max Payne - "Jesteś bohaterem gry komputerowej Max..." i jeszcze "Nadajemy na żywo z miejsca zbrodni"

 

Gothic - "Witamy w kolonii"

 

To by było tak na szybko.

Link to post
Share on other sites

Gothic dzięki fabule i właśnie wykreowaniu żyjącego świata do dziś jest bardzo grywalny, bo grafika jednak nie jest w stanie wytrzymać wpływu czasu.

 

Duke Nukem 3d - Modelka w kinie :lol:

Kiedy to było... Autentycznie o tym zapomniałem.

Link to post
Share on other sites

- Na pewno pierwszy KotOR i znany już punkt zwrotny gdy wróg (...) ;)

- Także pierwszy Gothic gdy okazało się kim jest Śniący i cała misja na cmentarzysku orków.

- Oczywiście moment z Diablo II w którym udało mi się zabić Baala na piekle

- początek GTA III

 

Strasznie dużo tych wszystkich gier było przez te lata nie wiem czemu teraz mam w głowie pustkę :lol:

Link to post
Share on other sites

Wiedźmin może nie klasyka bo dość nowa gra ale Zoltan Chivay uspakjany przez Geralta słowami "Spokojnie Zoltan, spokojnie" odpowiada:

 

"Spokojnie jak na wojnie, tu pierdolnie, tam pierdolnie i znowu będzie spokojnie" :):D

 

w ogóle cała gra ma niesamowity klimat i wieeeeeelogodzinną fabułę z 3ma ścieżkami zakończenia

 

polecam

Link to post
Share on other sites

Z tą wielogodzinnnie to bym polemizował :)

 

Grę można przejść w 5 dni po 8h dziennie ze wszystkimi możliwymi w danej ścieżce misjami pobocznymi.

 

Ale fakt, jak ktoś gra pierwszy raz to jest to gra na całe tygodnie, tym bardziej jeśli ktoś gra np. 3h dziennie.

 

Gra ma klimat.

Link to post
Share on other sites

Przedostatni Boss w Final Fantasy 3 na emulatorze (tak - wiem, że emulacja gier ze SNESa też jest złem) - miałem jeszcze wtedy 486'tkę i emulator lekko przycinał podczas zapisu stanu gry... zbliżając się do bossa nacisnąłem zapis gry i popędziłem do niego - okazał się nieco zbyt trudnym przeciwnikiem... Po wczytaniu stanu gry pojawiłem się podczas konwersacji z nim i już nie było odwrotu... Próbowałem jakoś anulować walkę, jednak nic z tego... Jakieś 20 prób pokonania go również nie przyniosło pożądanego efektu... Nawet nie chcę wspominać, ile godzin gry się zmarnowało... Po kilku latach oczywiście wróciłem do tego tytułu i zrobiłem z bossem należyty porządek!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...