Skocz do zawartości

Dobry modem pod Windows 7 (MULTIMEDIA) Cena:100zł


Recommended Posts

dostałem ale są z nim tylko problemy czasami internetu nie ma podłączyć nie mogę normalnie tylko przez USB bo 2 wejście ma coś nie tak nie ma tez stertowników pod Windows 7 tylko pod XP same.

 

Modem nie wiem jaki ale routery może być taki:

Pentagram 6331

TPLink TD-W8901G

Link to post
Share on other sites

No to słuchaj, ja na Twoim miejscu zadzwonił bym na pomoc techniczną. Mam u tego samego operatora neta i też miałem problem z drugim wyjściem (RJ45) i okazało się, że to problem z modemem i wymienili. Też właśnie mi nie działał na siódemce. Teraz wszystko jest okey. Co do tego, że nie ma internetu to nie zależy od modemu. Kwestia ich serwerów. Ostatnio również z tym miałem problemy(wyjaśnienie było takie, że coś im się zawiesiło). Poza tym chyba nie możesz użyć innego modemu niż tego, który dostałeś. Chociaż pewny na 100% nie jestem.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz zmieniać modem to Twoja rzecz. Ja jednak uważam, że szkoda na to pieniędzy. Wymienią Ci modem i podłączysz sobie go na siódemce przez wyjście RJ45. Wtedy na 100% wszystko będzie działało jak należy. To jest chyba najwygodniejszy sposób bo USB do modemu to raczej kiepska myśl.

Link to post
Share on other sites

A wiec przyszli technicy i powiedzieli ze od ich strony wszystko jest ok wiec pomyslałem ze jest cos nie tak z wejsciem od internetu w komputerze i poszłem kupiłem karte sieciową EDIMAX z instalacją Plug&Play ale nadal to samo nie ma internetu ani pod XP ani Windows 7 pisze tylko kabel sieciowy jest odłonczony

Link to post
Share on other sites

A wiec przyszli technicy i powiedzieli ze od ich strony wszystko jest ok

"Technicy" Multimedii to banda niekompetentnych, niedoinformowanych darmozjadów. Jak zgłaszałem problem z gubieniem pakietów, to po kilku dniach pofatygował się do mnie jeden z ich "fachowców". Niestety nie było mnie akurat w domu, ale skontaktował się ze mną przez telefon i zapytał, jak ma sprawdzić, czy moje łącze gubi pakiety! Odpowiedziałem kulturalnie, że komendą "tracert" np. A on do mnie "Czym? Co to za komenda?", a później "jak to się piszę, może pan przeliterować?" ;)

 

Zatrudniają tam chyba magistrów humanistyki, albo historii, czy też samych handlowców, bo o komputerach nie mają zielonego pojęcia.

 

 

Wracając do twojego problemu: mój sąsiad miał podobny problem, który zniknął, gdy na próbę zamieniliśmy jego modem od Multimedii z moim modemem (również od Multimedii). Powiedz, że twój nawala i chcesz go wymienić.

Link to post
Share on other sites

Modem od Multimedi nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników pod warunkiem, że podłączamy go przez wyjście RJ45. Jeśli chcemy podłączyć go przez USB niestety na siódemce tego nie uczynimy bo już krzyczy o stery. Jeśli nie masz internetu przy podłączeniu poprzez RJ45 to znaczy, że padł Ci modem(tak jak mi). Musisz do nich zadzwonić i powiedzieć KONKRETNIE na czym polega problem i na jakim wyjściu bo inaczej się nie domyślą. Tak jak pisał ktoś wyżej - to jest banda niedoinformowanych kretynów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...