Skocz do zawartości

Recommended Posts

i dlatego nie podałem żadnej pasty elektroprzewodzącej ani żadnej z droższych bo mu nie potrzebna bo ext. oc nie będzie robił a płacić 3x tyle za jakieś 2-3 stopnie mniej nie ma sensu, bo lepiej różnicę dołożyć do lepszego schładzacza a efekt będzie lepszy

Link to post
Share on other sites

yhhhh...nie porównywałem tego przy zakładaniu chlodzenia. Podstawka była wieksza o ok 20% od boxowego chlodzenia (w boxie była okrągła, tu jest kwadratowa), jeśli masz dobre oko to mozesz to wypatrzeć na filmikach gdzei zakładają to chlodzenie na procesor np: tu http://www.proline.pl/sklep.php?p=AC+FREEZER+7+PRO+R2 jest tam jeż sporo opini (srednio 6 na 10). Ja w idle uzyskuje 35-36 C a MAX to 59-60 C przy nomrlanej pracy wiatraków (musialem wymusić w biosie własną regulacje wiarakim, bo inaczej wchodził na 2500 obrotów i była suszarka. Ja sprawdzałem temperature na podkręconym q8200 z 2.33 na 3.25, więc OC juz na pewnym poziomie jak na Quady. Wynik? Jeśli myślisz o dużym OC to polecam co innego, wiatrak i jego praca to 150% satysfakcji, ale radiator jest sredniej wielkości i chyba to ogranicza MOCNE OC. Jeżeli nie to jest to jak dla mnie bezkonkurencyjny produkt :-).

Wydaje mi się że podstawka przykrywa ponad 70% procesora (ale może być WIECEJ nie daje sobie głowy uciąć :P nigdzie nie są podane wymiary podstawki)

Niestety nie moge teraz sprawdzić bo komputer jest OFF... czekam na pamięć ;)

Link to post
Share on other sites

OK sprawdzę, jutro albo w czwartek i na PW polecą wyniki dokładne... :ciekawy: Jest tylko jedna rzecz, to chłodzenie jest "stworzone" pod platformy intela, czasem, rzadko bardzo ale się zdarza, nie po prostu nie pasuje na jakiejś płycie pod AMD. Spotkałem się z 2 osobami które pisały ze musiały piłować coś żeby cooler wszedł na miejsce... warto to sprawdzić

Link to post
Share on other sites

OK sprawdzę, jutro albo w czwartek i na PW polecą wyniki dokładne... :ciekawy: Jest tylko jedna rzecz, to chłodzenie jest "stworzone" pod platformy intela, czasem, rzadko bardzo ale się zdarza, nie po prostu nie pasuje na jakiejś płycie pod AMD. Spotkałem się z 2 osobami które pisały ze musiały piłować coś żeby cooler wszedł na miejsce... warto to sprawdzić

 

To dzięki za info, lecz na tej stronie pisze też kompatybilność z AM2+ i AM3 więc nie rozumiem tego piłowania

Link to post
Share on other sites

tu bardzie chodzi o plyte, po prostu coś na płycie głównej przeszkadzało z włożeniem tego chłodzenia (wraz z 2 dodatkowymi blaszkami do podtrzymania tych 500g :D)

Link to post
Share on other sites

tu bardzie chodzi o plyte, po prostu coś na płycie głównej przeszkadzało z włożeniem tego chłodzenia (wraz z 2 dodatkowymi blaszkami do podtrzymania tych 500g ;))

 

0,5Kg jest to maxymalny ciężar jaki producent daje na swój oryginalny kosz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...