Skocz do zawartości

Tworzenie osłon na podzespoły


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mariusz21_21,

Recommended Posts

Witam,

Chciałem się zapytać, ponieważ przeglądając internet natrafiłem na takie zdjęcie:

https://www.facebook.com/ASUSROG/photos/pcb.10152726340417388/10152726326742388/?type=1&theater

I ciekawi mnie to, jak się robi takie osłony na różne podzespoły takie jak na tym zdjęciu np. na płytę główną takie białe z jakimiś kratkami itp. Niektóre te elementy to wiem, że są od chłodzenia cieczą, ale chyba nie wszystko tak samo na kartę graficzną ? 

Może mi ktoś powiedzieć jak się zabrać do przerabiania swojego komputera na ładniejszy ? I może jakimś tanim kosztem ? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Pytanie... po co Tobie to...? masz kasę kup Asusa i masz takie osłony bo chyba tylko ten producent takie produkuje, nawet można dokupić tylną osłonę i wygląda to *****iście w obudowie InWin tej stylizowanej na Dukati ;)http://motocorsa.com/media/blog/4-super-rat-ducati-s4rs-salt-racer.jpg Wykonanie to żmudna praca dla osoby która nie ma doświadczenia, a taka osobą jesteś, modelarstwo tu możesz szukać pomocy, tam znają się nad robieniem form, odlewów i materiałami które będą potrzebne itd..

Edytowane przez Mariusz21_21
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Backplate jak chcesz ładny z logiem EK możesz kupić. Cena powinna być od 80 do 100zł można takie zamówić bo w asortymencie sklepów lokalnych nie wyobrażam sobie takiej pozycji. Jak nie to trzeba samemu zrobić. Wystarczy dobrze docięty kawałek metalu w odpowiadającym kolorze i jakaś podkładka z EPDM czy czegoś co lepiej przewodzi. Płytę lepiej i taniej jest pociągnąć sprayem z gumą coś a'la baranek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...