Skocz do zawartości

Prince of Persia: Zapomniane Piaski czy Assassin's Creed II


Recommended Posts

Gram w ta POP i muszę powiedzieć ze pod względem graficznym gra prezentuje sie bardzo dobrze i nie ma sie za bardzo do czego przyczepić, jednak sterowanie i ruchy kamery pozostawiają wiele do życzenia, jak to pierwsze można zmienić tak z ruchami kamery nic nie da sie zrobić, ogólnie gra na +db według mnie

 

AC II gra fantastyczna lepsza niz I cześć według mnie, zdecydowanie bije POP :P zdecydowanie bardziej polecam niz POP Piaski Czasu

Link to post
Share on other sites

w AC2 jest pewna układanka która trudno całą złożyć, może nie będę pisał jak się nazywa, świadome osoby wiedza o jaką "prawdę" chodzi a inni mogą poszukać na youtube. Jest to dość radykalne posunięcie twórców gry, ciekawe jak to "rozwiną" w 3 części :-)

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem grać w POP-a, jeszcze nie przeszedłem jej do końca dopiero jestem w "Ogrodach" zacząłem grać wczoraj po parę godzin bo za bardzo nie mam czasu żeby przejść tą grę w jeden dzień. Powiem wam, że grać wciąga jak cholera zresztą jak każda część tej gry ;) więc mogę jak najbardziej polecić każdemu kto lubi takiego typu gatunki gry. Co do AC2 to nie grałem jeszcze w 2jke, może jak przejdę POP-a to pomyślę nad AC2. W każdym bądź razie polecam POP-a autorowi tematu na pewno spędzisz parę godzin przed tą grą. Słyszałem, że gra jest krótka ok. 7h grania ale pomimo tego jestem pod wielkim wrażeniem. Graficznie nie jest zła wydaję mi się, że lepsza niż poprzednia część a co do kamer i sterowania to rzeczywiście czasami ciężko się w tym połapać ale pomimo tego gra mnie nie zniechęca i będę kontynułował dalszą rozgrywkę :) POLECAM TĄ GRĘ!

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...