Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Link to post
Share on other sites

Udźwignie, ale zamiast pakować GTX780, można dać tak samo wydajnego R9 290.


Zaraz coś poskładam


Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

AsRock H87 Pro4 /intel H87, LGA 1150/

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Fractal Design ARC R2 Midi Tower (b/z)

Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular

Crucial M500 240GB (500/250MB/s)

Sapphire Radeon R9 290 TRI-X 4GB DDR5 512bit ( 957 /5000)

Intel Core i5-4570 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

SilentiumPC Fera 2 HE1224

 

Dostajesz:

-szybki, cichy i niezawodny dysk od WD

-płyta w pełnym ATX, posiada chłodzoną sekcję i wszystkie udogodnienia chipsetu H87 (m.in. RAID)

-szybki,niezawodny ram na napięciu 1,5V. Wieczysta gwarancja

-bardzo dobrze wykonana i przewiewna obudowa od Fractala.

-cichy zasilacz oparty na przetwornicy DC-DC. Częściowo modularne okablowanie i certyfikat 80+Bronze. 550W będzie tutaj sporym zapasem

-szybki i pojemny SSD na niezawodnym kontrolerze Marvell.

-R9 290 z najwydajniejszym chłodzeniem dla tej karty. Boli 2-letnia gwarancja, ale coś za coś. Wydajnościowo na równi z GTX780

-mocny, 4-rdzeniowy procesor od Intela

-chłodzenie, które zapewni dobre temperatury i ciszę.

 

Możesz wrzucić wersję obudowy z oknem, ewentualnie lepszy zasilacz.

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

Razem: 4155zł
Link to post
Share on other sites

Odruchowo mówię do Ciebie  ;)

 

Nikt przy żadnym zestawie nie obieca Ci że za 4 lata nie będzie on się nadawał tylko na śmietnik :) Sam osobiście jestem za R9 290, chyba że ktoś jest uparty i koniec, on chce nVidię. Ale dla mnie to strata kasy, nic więcej. Raz wygrywa R9 290, raz GTX780, zależnie od tytułu :)

Edytowane przez Sir Kafarus
Link to post
Share on other sites

Na śmietnik się nadawać nie będzie, to wiadomo. Grać zawszę będzie można, tylko w mniejszej ilości klatek.
PS. Tak, wiem... DX 12 - i tak gry będą zapewne pisane pod 11 dłuuuugi czas.

Ja jestem za nVidią. Może dlatego, że wszystkie dotychczasowe GPU były zielone...

Link to post
Share on other sites

200PLN drogą nie chodzi :) Wydajność ta sama. Jak przychodziłem na forum to też byłem tylko za zielonymi, ale jak poczytałem testy, później porównania i pogadałem z ludźmi, to zrozumiałem że czasy się trochę zmieniły i Radki to już nie byle co  :) Nie ma się czego bać! :> Tego zakupu kolega na pewno nie pożałuje, to już jest GPU z wyższej półki.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepsze wrażenia z gry w niektórych produkcjach, pomijając oczywiście różnicę w wydajności. Większość gier chodzi dobrze na wszystkich układach, ale bywają takie, które na AMD bez powodu przycinają, mimo pierdyliona klatek na liczniku. Wiedźmin 2 na NV i AMD to dwie różne gry.

Link to post
Share on other sites

Na Nvidi tez przycinało wiec nie ma tu mowy wszystko zalezy od sterownikow i sprzetu.A ja na połaczeniu z radeonem mam lepsze wrazenia z gier .Nie mowiac jak grałem w pesa nowego na radeonie ,  a na nvdii .Roznica spora na korzysc amd.Chodzi o zachowania na boisku i sama fizyke gry.Wszystko zalezy w jakie gry bendzie grał uzytkownik wtedy mozna dobierac odpowiednia grafike dla niego i jaki ma budzet.

Edytowane przez daniel 12
Link to post
Share on other sites

Różnica między Nvidią a Radeonem jest taka, że na obu kartach mając stałe 60fpsów jest mimo wszystko inna płynność. Posłużę się moim przykładem, HD7850 a teraz gtx770. Mimo, że np w Wiedźminie na 7850 miałem 60fpsów ciężko się grało, były takie jakby przycięcia (prawdopodobnie framerate), na gtx770 tego nie ma. Podobnie jest w przypadku Far Cry'a 3, co prawda nie jest idealnie ale i tak lepiej niż było na 7850. Po tym co sam doświadczyłem nigdy nie wezmę radeona i nie polecę. Podobnie w tym przypadku, moje subiektywne zdanie - NVidia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...