Skocz do zawartości

Komputer do Gier 3000zł - 3500zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Sir Kafarus,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry komputerowe ( FPS )

  • Maksymalna kwota : 3000-3500 zł

Których części potrzebuję : Cały zestaw + monitor, klawiatura i oprogramowanie ;)

Czy będę podkręcać sprzęt? Jeżeli jest to opłacalne ;D ( Napiszcie mi o tym ; > )

Rozdzielczość mojego monitora : Brak Monitora

Specjalne wymagania : Ciche chłodzenie, dobra grafika w grach.

Części z poprzedniego komputera :  Nie posiadam 

Własna propozycja zestawu : Brak

Inne : Komputer który chcę kupić chciałbym aby ze mną służył jak najdłużej, ponieważ na kupienie drugiego zestawu mnie nie stać ; )

Kupić na morele.net, techplanet.pl czy esc.pl ?

Edytowane przez hoT1337
Link to post
Share on other sites

Witam!

Podkręcanie jest bardzo proste i cholernie opłacalne, jednak ciężko w tym budżecie kiedy wchodzi do niego system operacyjny i monitor, ode mnie taki ZESTAW do niewielkiego OC:

+ mocne 4 rdzenia od intela z możliwością OC

+ solidna płyta główna w pełnym ATX

+ 4GB RAMu o standardowych parametrach

+ szybki i niezawodny HDD

+ wydajna grafika = GTX770

+ dobry elektrycznie i cichy zasilacz

+ porządna i przewiewna obudowa

+ Monitor na matrycy VA

 

do tego:

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

Jeśli za drogo to pisz, pokombinujemy :)

Edytowane przez Sir Kafarus
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Koniecznie potrzebujesz systemu operacyjnego? Do ilu zejść?

 

Jeśli bym nie odpisywał to znaczy że mnie już nie ma, będę później po 17 i wtedy coś złożymy bez problemu ;)

Edytowane przez Sir Kafarus
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie lepiej już się nie da niestety... Trzeba by za bardzo ciąć po kosztach co było by nosensem i odbiło się na reszcie części. Zanim zaczniesz kręcić proponuję wrzucić tam cooler, choćby:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=124_182&products_id=33751

 

A co peryferiami, jakieś ustalenia?

Link to post
Share on other sites

Też tak uważam.

 

Obcenie używam laptopa i mam na nim Windows 7 Professional więc Windows 8.1 moim zdaniem powinien dobrze się sprawować, ponieważ Windows 7 trochę mi muli ;d

 

Może ma ktoś Windows 8.1 i chce się podzielić jak się sprawuję ;)?

Link to post
Share on other sites

Czy weźmiesz 7,8, czy 8.1 będziesz zadowolony :) Każdy ma własne odczucia i przekonania, to już zależy tylko od Ciebie, ja osobiście pracuję na 7, ale planuję przesiadkę na 8.1 bo miałem przez jakiś czas i mi się podobała :)

Link to post
Share on other sites

Jesli by szczerym to nie umiem polecic :P wstyd sie przyznac ale cale zycie sciagam wersje pelne "darmowe" z p2p :P jesli bym mial kompa w firmie to moze i bym o tym pomyslal ale w przypadku uzytku osobistego szkoda mi jakos na to kasy :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ma ktoś jakiś antyvirus do polecenia ?

Możesz też użyć kodu do esc

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014) 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...