Skocz do zawartości

ramka/mocowanie/adapter do Accelero Xtreme-gdzie tego szukać


Recommended Posts

Hej,
 Czy ma ktoś jakiś pomysł gdzie mogę znaleźć taką wymienną blaszkę do accelero, żeby założyć na Radeona? Konkretnie 270.

 Wiem, że ten cooler był sprzedawany w wersjach z różnymi mocowaniami, ale nie widzę żeby były dostępne osobno.
 Nawet nie wiem pod jaką nazwą tego szukać.

 Generalnie chodzi o rozstaw śrub pod Radeona. Rozmiar ramki, czy otwory na 2 śruby do zamocowania do coolera mogą się różnić- bo takie coś łatwo sobie przerobie.

 Może ktoś ma coś takiego?

http://static.frazpc.pl/board/2014/04/a3e18350ae39afdd.jpg

Link to post
Share on other sites

Niestety z tydzień temu do nich pisałem i nie odpisali.

 

Na jakims zagranicznym forum przeczytałem że kiedyś gość też próbował- i mu odpisali, kup cały nowy cooler:)

 

Myślałem, że ktoś może ma wersję dla ATI, albo idzie dopasować takie coś z jakiegoś innego coolera

Link to post
Share on other sites

O właśnie, przecież można przerobić tę (oryginalnie zainstalowaną blachę).

 

Sam nie zrobisz tego dobrze, jak nie masz sprzętu i trochę wprawy (tak tylko się mówi, że wywiercenie otworu to prosta sprawa). Do tego potrzeba będzie np czegoś takiego, a kupowanie tego do czterech otworów nie ma sensu.

 

Lepiej zanieś tę blachę do kogoś, kto Ci to wykona fachowo. Ważne, abyś bardzo dokładnie wymierzył miejsca na te otworki.

Link to post
Share on other sites

wiadomo.

Mam dobrą wiertarke i takie malutkie wiertła do blachy...ale faktycznie nie mam super doświadczenia w wierceniu w metalu no i nie mam gwintownicy.

Hmm ciekawe kto w Krakowie takie coś by zrobił...

 

No i ciekawe czy cały cooler podpasuje- bo to jeszcze jakiś skok tego może być musi- bo rdzeń chipsetu jest bodaj ukośnie a wokoło jakaś ramka...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

oki dzieki za pomoc.

Będę próbował znaleźć u znajomych taką gwintownicę.

 

W z pewnym opóźnieniem odpisał mi producent, najpierw ze nie mają/nie będzie pasowało, potem dokładnie dopytywali o model i coolera i karty, czekałem czekałem...i zadowoleni z siebie przesłali listę coolerów jakie udało im sie ustalić, że będą pasowały. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...