Skocz do zawartości

Monitor do 450 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Freso,

Recommended Posts

Witam.

Kupuję kartę, więc do kompletu będzie i monitor.

Nie wymagam zbyt wiele - 60hz, najlepiej FHD, 22 cale mi wystarczy.

Mile widziane głośniki i wejście HDMI, bo posiadam już taki kabel.

 

Da się coś ciekawego znaleźć w ofercie RTV Euro AGD albo Media Marktu? Chciałbym odebrać na miejscu.

 

Wiem, że ciekawą propozycją w tym budżecie jest BenQ GW2265HM z Flicker-free, ale mam go niestety tylko wysyłkowo, z agito.pl. Jeśli nie ma innej opcji - zamówię właśnie ten model.

 

W grę OSTATECZNIE wchodzą używane, ale preferuje nówki.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Żaden problem, sprawdziłem swoją zdolność czytania ze zrozumieniem :D

 

A co sadzisz o dwóch monitorach które podałem?

Myślałem o GW2265HM (to ten jest na VA), ale z tego co widzę na YT i co wyczytałem z opinii - strasznie smuży i migocze..

Link to post
Share on other sites

Propozycja super, ale.. spotkałem się z wieloma opiniami i widziałem kilka filmików na YT (niestety z jakiegoś powodu zostały usunięte) dotyczących bardzo widocznego smużenia.

Nie zrozumcie mnie źle - nie wymagam cudów za 450 zł, ale też wiem, że nie chcę monitora który tak strasznie smuży, bo będzie on gorszy od aktualnego, 22calowego telewizora, a jakością to ten TV nie grzeszy ;)

Edytowane przez Freso
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem w czym problem. Piszę, bo czekam na opinie, to chyba jasne. Nie każę Ci tu wchodzić i się udzielać, serio.

 

Wracając do tematu - @gregotsw, na innym forum (nie chcę linkować) czytałem o czymś w stylu migotania tekstu przy przewijaniu lub obiektów na horyzoncie (w grach). Czy mogło to się tyczyć GW2265HM ale bez flicker-free? Czy flicker-free eliminuje takie zjawisko?

Oglądam teraz filmik na YT o tym monitorze i nie ma się do czego przyczepić.

Link to post
Share on other sites

Tak, chcę wybrać. I dlatego czekam na opinie typu "nie bierz x bo smuży, ale za to y nie smuży i warto go wziąć".

Ponadto problem jest taki, że raczej nie mam opcji wyjścia poza budżet z takich czy innych względów.

EOT.

 

Edit:

Zwiększenie budżetu o 100 zł poprawi sytuacje?

 

Edytowane przez Freso
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Refresh:

 

LG E2360V-PN, mało uzywany, idealny stan, wg naklejki z "november 2010", pełen komplet - cena to 250 zł.

Warto?

Na internecie same pozytywne opinie, ale monitor najmłodszy już nie jest..

Link to post
Share on other sites

Używane to jest zawsze używane.

 

Gdyby każdy kto udzielał się w tym temacie miał CI napisać nie bierz tego bo smuży, nie bierz tamtego bo coś tam, a w tym to jeszcze coś innego to wyszło by na to, że albo siedziałbyś w pokoju patrząc na pustą ścianę...

Nieco taniej od wcześniej zaproponowanej opcji z HM na końcu

http://www.agito.pl/monitor-benq-21-5-led-gw2265m-flicker-free-2492-881155.html

ten nie posiada HDMI.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...