Skocz do zawartości

Chłodzenie wodne do 900zł do arc midi r2


Recommended Posts

Witam

Chciałem zacząć przygodę z WC ale nie wiem jak się za to zabrać więc poproszę was o to ;)

Mój zestaw to i5 4670k (oc 4.5 1.3v)

gtx 760 msi 

Moja obudowa to Arc midi r2

I chyba tyle ;P 

Do zwodowania platformy mam 900zł chciałbym aby układ był z płynem niebieskim lub zółtym.Mógłbym was prosić o schematyczne przedstawienie układu na zdjęciu lub coś aby mógł to sobie wyobrazić ;)

 

 

 

Z okazji iż piszę już tego posta chciałbym was prosić o złożenie drugiego układu do drugiego komputera 

a mianowicie i3 4130

r9 270x 

Zalman z3 plus white/

drugi zestaw ma być podstawowy za cenę ok 700-800zł 

Drugi zestaw chciałbym zamówic najpoźniej do końca tego tygodnia żeby wsadzić go do mojego zalmana .Dwa  zestawy są niezależne ,nie ma możliwości dopłaty gdyż drugi zestaw to ja dopiero stworzyłem dla kuzyna i pewnie do niego pojedzie za 2 tygodnie.Kuzyn koniecznie chciał chłodzenie wodne więc tak się też stanie ;)

Edytowane przez riposta
Link to post
Share on other sites

narazie ma być na samo cpu ale z dobrą chłodnicą i całą resztę aby jak kiedyś do jednego i drugiego zestawu dołożę bloki na gpu układ potrafił sobie poradzić z kartą graficzną ,dotyczy się to jednego jak i drugiego zestawu ;)

Link to post
Share on other sites

natsu ma rację szkoda kasy na drugi zestaw,a  jeśli chodzi o jedynkę możesz też przemyśleć gotowe zestawy od Phobya, EK , XSPC. Znawcy tematu powiedzą że z ich wydajnością nie jest najlepiej ale wg mnie na początek przygody z LC w zupełności wystarczy no i masz podstawy do rozbudowy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...