Skocz do zawartości

Cichy modularnu zasilacz


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie potrzebuje bardzo cichy zasilacz pod i5 4670k + 770GTX.

Wiec mysle ze spokojnie starczy 550W z checia zakupie nawet zasilacz o wiekszej mocy, jesli posiadsal by polpasywny wentylator.

Na ten szczytny cel chce przeznaczyc okolo 350 zl.

Moje wymagania to: cisza, pelne modularne okablowanie, fajnie ja kablami beda gietkie.

Przypadly mi do gustu kable z xfx xtr i z corsair rm.

Sa jeszcz jakies ciekawe propozycje w tym przedziale cenowym?

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie za odp, coraz bardziej przekonuje się do Korsarza. Gotówkę na zasilacz mam, ale nie ukrywam że zawsze fajnie było by znaleźć jakąś okazje i trochę grosza przyoszczędzić. Znalazłem kilka ciekawych aukcji w/w zasilacza, i teraz pytanie czy warto starać się wyrwać jakiś czy nie marudzić i kupić RM 550W za 380 zł.

 

Co sądzicie o w/w paru aukcjach:

http://allegro.pl/zasilacz-corsair-rm-750w-modular-80plus-gold-i4140597846.html zasilacz kupiony w lutym 350 zł za 750W czyli o 30 zł mniej niż musiał bym zapłacić za 550W w agito.

 

http://allegro.pl/zasilacz-corsair-rm-750w-80-gold-modular-i4132882826.html starać się licytować? Może wyrwę taniej?

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Ten leadex jest modularny, działa w dwuch trybach (taki przełącznik auto i eko.) Wentylator 140-tka włącza się pod pewnym obciążeniem. Mocna linia 12v i stabilne napięcia. Dobre tłumienie tentnień. Zaletą są też dobre japońskie podzespoły. Posiada też podświetlane wtyki kabli mnie to bardzo się podoba. Dałem fotkę w jednym z postów.

Aj nie zauważyłem piszę z telefonu i zmyliło mnie te 550w bo kwiatek to ok 500zł sorki. Może kolega będzie chciał dozbierać.

Edytowane przez dinokajman
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bzdura. Porządny zasilacz 450W też by sobie spokojnie poradził. 

 

@up

nawet jesli. to juz lepiej kupic zasilacz na zapas. Nigdy nie wiadomo co bedzie pozniej

 

Lazer wiadomo co będzie, że podzespoły będą bardziej Eko ;)

Tutaj chodziło głownie o porównanie, że 450W da radę, ale wiadomo, że lepiej dać większy zapas, aby całość się mniej grzała.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...