Skocz do zawartości

Recommended Posts

i7 860 nie wykorzystasz w grach. Jest to procesor (jak cała seria i7) przeznaczony do zastosowań profesjonalnych (nie do gier). i5 750 w zupełności wystarczy. Bez problemu możesz go podkręcić do 3.5-4.0 GHz, dzięki czemu zyskasz kolejne FPS w grach.

 

CM 690 jest bardzo dobrą, przewiewną obudową. Jeżeli nie podoba Ci się jej design to zaproponuj coś na forum, a my powiemy Ci, czy jest to dobry wybór :)

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

ten jak najbardziej 4 rdzenie i 4 wątki :) aktualnie chyba jeden z lepszych procesorów do polecenia ( omijając phenomy xp )

Link to post
Share on other sites

Mam 2 kompy na jednym mam phenoma X4 945 a na drugim AMD Sepron 3400+ i właśnie ten komp chcę wymienić. Ten pierwszy komputer dostałem pod choinkę z gts 250, 4gb ramu, i 1TB dyskiem twardym. Jest za słaby do gier a drugiej karty nie dołoże ponieważ płyta główna nie ma drugiego wejścia a tej nie wymienie. Ten pierwszy komp stoi u brata a ja mam ten drugi 5 letni.

Link to post
Share on other sites

Core i7 nie działa w grach. Nie daje on żadnych korzyści. Jedyna różnica, stąd ta minimalna różnica w grach, to fakt, że jest taktowany 2,8GHz, zamiast 2,66GHz. Podkręcić Core i5 750 o 133MHz (czyli o pierdnięcie) i masz DOKŁADNIE TO SAMO. Już się nam powoli nudzi ciągle mówić to samo :)

 

Prawdę mówiąc to wystarczyłoby podkręcić tego Phenoma w starym zestawie, np. do 3.5GHz chociaż, wymienić grafikę na 5850/5870 i zestaw idealny do gier - nie wiem czego chcieć więcej. Trochę bez sensu wydasz te 4000zł. Możesz wydać 1200zł (a po sprzedaży GTSa to 800zł) i mieć dokładnie to samo, jak po kupnie tego nowego.

Link to post
Share on other sites

Karta Radeon 5870 1gb tylko nie wiem czy nie płyta gigabita czy msi.

Gigabyte co najwyżej.Nie za bardzo rozumiem po co to napisałeś?Peryferia to myszki,podkładki i takie inne podobne pierdółki.Sądzę że o tym nie wiedziałeś
Link to post
Share on other sites

Karta Radeon 5870 1gb tylko nie wiem czy nie płyta gigabita czy msi.

Gigabyte co najwyżej.Nie za bardzo rozumiem po co to napisałeś?Peryferia to myszki,podkładki i takie inne podobne pierdółki.Sądzę że o tym nie wiedziałeś
tak na pewno o to mu chodziło.

A kartę mimo wszystko polecam niereferenta np. http://www.techplanet.pl/index.php?gk=1 ... ltr=szukaj tyle że wersję z 1gb pamięci

Link to post
Share on other sites

No wlasnie. Dziwi mnie, ze wolisz wydac 4k zamiast 1.2k zł. Dokupic dobry cooler, grafe wymienic, procka podkrecic i jest super. Ewentualnie wymienic obudowe jak jest jakis shit na cos przewiewnego i dokupic kilka wentyli ale to i tak wyjdzie mega taniej niz nowy komp za 4k...

Link to post
Share on other sites

Nie bierz i7... Wydasz tylko niepotrzebnie kasę na te 4 wątki, które się w zupełności nie przydadzą do niczego, chyba, że robisz jakieś specjalistyczne wyliczenia itp. to proszę bardzo, ale jeśli nie to nie ma co dokładać chyba, że chcesz zaszpanować przed kolegami to również proszę bardzo... Co do obudowy to ja na twoim miejscu wziął bym ją.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...